STEMPEL® – nowoczesne narzędzie do obsługi przesyłek pocztowych

Każda firma w swojej działalności, w większym lub mniejszym zakresie, korzysta z usług pocztowych. Począwszy od wysyłania zwykłych listów, a skończywszy na skomplikowanej wysyłce przesyłek pobraniowych, czy kurierskich. By uniknąć żmudnego wypisywania druków i zaoszczędzić czas warto zainwestować w program do zarządzania wysyłkami.

Wychodząc naprzeciw potrzebom firm nowoczesnych, stawiających na efektywność pracy Biuro Informatyki Stosowanej FORMAT stworzyło wielofunkcyjny i prosty w obsłudze program do obsługi wszelkiego rodzaju przesyłek.

STEMPEL® to jedyny na rynku, specjalistyczny program wspomagający wysyłkę: paczek, przesyłek pobraniowych, listów, przesyłek listowych z zadeklarowaną wartością, przesyłek kurierskich, przekazów pocztowych, przelewów i przekazów bankowych. Pozwala on uniknąć żmudnego i czasochłonnego ręcznego wypełniania druków i zestawień, szczególnie przy dużej ilości wysyłek. STEMPEL® jest zgodny z usługami Poczty Polskiej, InPost i DPD.

Dwie wersje programu

Program do obsługi przesyłek pocztowych STEMPEL® dostępny w dwóch wersjach ułatwi pracę zarówno w małej firmie, jak i w dużym przedsiębiorstwie.

Wersja „STEMPEL mini” sprawdzi się w firmach o mniejszej ilości wysyłek, nie posiadających w tym zakresie specjalnych umów z operatorami. Druki związane z paczkami i przesyłkami pobraniowymi realizowane są tu na oryginalnych wielowarstwowych blankietach samokopiujących.

„STEMPEL Plus” przeznaczony jest dla firm posiadających odpowiednie umowy z operatorami oraz przydzieloną pulę numerów nadań. Druki niezbędne do wysyłek drukowane są na pojedynczych czystych kartkach papieru według obowiązujących wzorów.
W wersji tej można zarządzać numerami nadań, jakie Poczta przydzieliła użytkownikowi. Program rejestruje numery oddzielnie w grupach: listy polecone, paczki, przesyłki pobraniowe, zarządza ich wykorzystaniem i drukuje kody kreskowe na blankietach.

Ze strony internetowej http://www.format.wroc.pl/ można pobrać w pełni funkcjonalną, bezpłatną wersję testową.

Współpraca z Allegro.pl

Dodatkową, płatną usługą w programie STEMPEL® jest możliwość współpracy z serwisem aukcyjnym Allegro.pl. Dzięki tej opcji można importować z konta użytkownika Allegro dane o aukcjach i o kupujących w celu przygotowania wysyłek. Funkcja importu dostępna jest zarówno wersji „STEMPEL mini” jak i „STEMPEL plus”.

Producent na specjalne zamówienie wykonuje także moduły umożliwiające import listy adresatów lub dyspozycji nadań z obcych programów np. sklep internetowy lub system sprzedaży.

Ręczne wypisywanie sterty kopert i druków pocztowych w czasach komputeryzacji to zwyczajne marnotrawstwo czasu i pracy. Dzięki programowi STEMPEL® nowoczesna firma zyska narzędzie, dzięki któremu obsługa przesyłek pocztowych uprości się maksymalnie.

Producent: Biuro Informatyki Stosowanej FORMAT
Cena:

  • „Stempel mini” – 69 zł netto.
  • „Stempel Plus” cena pojedynczej licencji programu – 590 zł netto.
PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu