Raiffeisen Bank udostępnił wygodny i bezpieczny R-Przelew

Raiffeisen Bank Polska umożliwia swoim klientom wygodne dokonywanie szybkich płatności internetowych, w tym regulowania eFaktur wystawianych przez firmy telekomunikacyjne oraz energetyczne.

Udostępnione właśnie przez Raiffeisen Bank Polska SA narzędzie pozwala na szybkie realizowanie płatności w Internecie. Indywidualni klienci banku otrzymujący faktury elektroniczne z Telekomunikacji Polskiej i firmy energetycznej Vattenfall mogą błyskawicznie dokonać płatności przy wykorzystaniu R-Przelewu.

System bankowości internetowej automatycznie tworzy gotowy przekaz pieniężny, który po zatwierdzeniu przez płacącego jednym kliknięciem jest realizowany na rzecz odbiorcy. Rozwiązanie minimalizuje czas dokonania zapłaty i zwiększa bezpieczeństwo wykonywanych operacji.

R-Przelew, oprócz możliwości rozliczenia faktur z TPSA i Vattenfalla, umożliwia płacenie w kilkunastu sklepach internetowych.

R-Przelew jest kolejnym narzędziem typu Pay-By-Link wykorzystywanym w bankowości elektronicznej umożliwiającym klientom danego banku wykonanie szybkiego, bezpiecznego i wygodnego przelewu. Usługa została zrealizowana we współpracy ze spółką Blue Media SA.

Bank w najbliższym czasie udostępni możliwość doładowania telefonów komórkowych (pre-paid), a w kolejnych miesiącach planuje integrację systemów z dostawcami usługi płatności w większości e-sklepów i portali w Polsce.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu