OPEN FM rośnie – cztery nowe kanały i lepszy odtwarzacz

Open FM (www.open.fm) – największe polskie radio internetowe – wzbogaciło się o kolejne cztery kanały muzyczne. Łącznie słuchacze mają do wyboru aż 49 różnych programów.

Jeden z nowych kanałów – LEJDIS – skierowany jest do płci pięknej. Oprócz muzyki wykonywanej TYLKO przez mężczyzn, słuchaczki znajdą też serwisy plotkarskie „Ochy, Achy i Obciachy” przygotowywane przez wyjątkową parę: Piotrka Kędzierskiego i Stanisława Apuda emitowane cztery razy dziennie. Serwisy w formie podcastów będą dostępne także na portalu www.gadu-gadu.pl.

FEEL THE GROOVE to kanał, który raduje duszę i rusza ciało. Soul i funk w energetyzującej mieszance.

WEF powstał wspólnie z organizatorami Warsaw Electronic Festival, który prezentuje muzyką kształtowaną przez postęp i technologię. To także brzmienia niezwykłych dokonań współczesnej polskiej i zagranicznej sceny elektronicznej. Najlepsze projekty elektroniczne z Polski i całego świata, zarówno te eksperymentalne jak i skupione wokół gatunków tanecznych i nowo brzmieniowych są nieustanie prezentowane publiczności WEF od 9 lat. Teraz można ich słuchać w Open FM.

Każdy zmęczony miejskim szumem, czy codziennymi problemami znajdzie wytchnienie słuchając ODGŁOSÓW NATURY. Ten wyjątkowy kanał prezentuje wszystko to co przyroda ma nam do zaproponowania w postaci dźwięków: kojące koncerty świerszczy, wyjątkowy trel ptaków, klimat polskich lasów oraz morskich plaż.

OPEN FM prezentuje także pierwszą wersję nowego playera, który dostępny jest wraz z najnowszą aktualizacją komunikatora Gadu-Gadu. Nowoczesny design, nowy sposób prezentowania kanałów, usprawniona nawigacja oraz możliwość głosowania na swoje ulubione utwory – to tylko nieliczne nowe funkcjonalności.

Strona internetowa radia: www.open.fm

Ważne informacje o radiu internetowym: http://open.fm/konkrety

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu