MURATOR S.A. rozwija segment serwisów ogłoszeniowych

Tuznajdziesz.pl to nazwa uruchomionego właśnie nowego serwisu MURATORA S.A., pierwszego samodzielnego portalu ogłoszeniowego w portfolio wydawcy.

„Uruchomienie tuznajdziesz.pl oznacza rozwój segmentu serwisów ogłoszeniowych w MURATORZE” – powiedziała Katarzyna Białek, członek zarządu wydawnictwa.

Tuznajdziesz.pl zastąpił istniejący od października 2007 roku serwis muratornieruchomosci.pl, który był częścią portalu muratordom.pl, jednego z najpopularniejszych w Polsce serwisów o tematyce budowlanej i wykańczaniu wnętrz.

„Muratornieruchomosci.pl jest już na tyle dojrzałym i rozwiniętym produktem, że może funkcjonować samodzielnie, pod nowym szyldem tuznajdziesz.pl, niezależnym od marki „murator”. Uważamy za sukces, iż zaledwie po roku funkcjonowania, nasz serwis zyskał tak imponującą liczbę ogłoszeń. To niezaprzeczalna korzyść dla użytkowników” – stwierdziła Dominika Merek, szef projektu tuznajdziesz.pl.

W serwisie znajduje się ponad 400 000 ofert nieruchomości, dotyczących sprzedaży i wynajmu mieszkań, domów oraz działek na rynku pierwotnym i wtórnym. Tuznajdziesz.pl współpracuje z 1300 firmami – biurami nieruchomości i deweloperami.

MURATOR S.A. pracuje jednocześnie nad rozbudową serwisu – w ciągu najbliższych dwóch miesięcy  udostępni użytkownikom nowe narzędzia i funkcjonalności, a partnerom biznesowym zaoferuje nowe formy reklamowe.

Wszystkie prace związane z serwisem wykonały Dział Projektów Internetowych i Dział Informatyki MURATORA S.A.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu