IncuBIT.pl daje 30.000 EURO na start-up we Wrocławiu

24 kwietnia w Sali Kongresowej D10 w budynku D20 Politechniki Wrocławskiej odbędzie się uroczysta inauguracja wrocławskiej działalności Akademickiej Sieci Innowacji i Przedsiębiorczości IncuBIT.pl. W jej ramach będzie miało miejsce już trzecie spotkanie z cyklu „IncuBIT.pl – uzależnieni od innowacji” pt. „Games and Multimedia World Development 2009”.

Gośćmi wrocławskiego spotkania IncuBIT’u będą takie osobistości ze świata casual games jak Kaspar Trüstedt i Carsten Müller z extrajetzt.de z Berlina, Jarosław Syrylak z EEEZEE-Products, Tomasz Popów z XOFTO.com czy Andrzej Jasieniecki z Digital Avenue S.A.

Uczestnicy rozmawiać będą przede wszystkim o sektorze casual games. Przedstawiony zostanie również profil działalności IncuBIT.pl oraz zaprezentowane będą projekty zgłoszone przez młodych „uzależnionych do innowacji”. Spotkanie zwieńczy panel dyskusyjny na temat kierunków rozwoju gier casual w 2009 z udziałem wszystkich prelegentów i zgromadzonych gości.

Na inaugurację działalności IncuBIT.pl we Wrocławiu zapraszamy przedsiębiorców, inwestorów, młodych adeptów biznesu, przedstawicieli środowiska akademickiego i wszystkich zainteresowanych działalnością IncuBIT.pl!

Masz pomysł na innowacyjną technologię lub usługę? Zgłoś się do IncuBIT.pl po 30 000 EURO na jego realizację!

Więcej informacji na: www.incubit.pl