Gamezilla.pl – nowy serwis internetowy Axel Springer Polska

Axel Springer Polska uruchamia nowy serwis internetowy. W kwietniu portfolio wydawcy powiększyło się o serwis Gamezilla.pl poświęcony grom komputerowym na PC i konsole.

Nowy serwis skupia się na grach przeznaczonych na komputery osobiste i różne typy konsol: Playstation 3, Xbox 360, Nintendo Wii, PSP i DS. Redakcja porusza tematy ważne dla polskich graczy, dlatego na stronach portalu znajdują się przede wszystkim newsy z rynku, zapowiedzi premier, recenzje produktów i poradniki dla graczy. W Galerii dostępne są również ujęcia z wybranych gier, a w sekcji Filmy – trailery najnowszych tytułów.

Mocną stroną serwisu jest wysoki poziom merytoryczny publikowanych treści tworzonych przez profesjonalną redakcję. Autorami piszącymi dla Gamezilla.pl są dziennikarze z wieloletnim doświadczeniem w branży gier komputerowych, którzy współtworzyli m.in. PLAY i Komputer Świat GRY. Wielu dziennikarzy tworzących redakcję serwisu ma także doświadczenie telewizyjne i internetowe.

„Jako wydawnictwo prasowe jesteśmy obecni w segmencie gier komputerowych od wielu lat. Mamy zatem wiedzę, zasoby i doświadczenie, aby Gamezilla.pl spełniła duże oczekiwania, jakie mają wobec nas użytkownicy i rynek” – mówi Wiktor Cegła, redaktor naczelny serwisu.

Gamezilla.pl poszerza portfolio serwisów komputerowych Axel Springer Polska, które obejmuje także komputerswiat.pl , ksgry.pl , ks-ekspert.pl i playpc.pl . Uruchomieniu nowego serwisu towarzyszyć będzie kampania promocyjna w Internecie i tytułach prasowych Axel Springer Polska.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu