FAKT wspiera program „Rodzina na Swoim”

przez | 21/04/2009

20 kwietnia ruszyła specjalna akcja gazety codziennej FAKT promująca rządowy program dopłat do kredytów „Rodzina na Swoim”. Przez kolejne sześć tygodni czytelnicy FAKTU będą otrzymywali na łamach gazety informacje o programie i warunkach uzyskania preferencyjnego kredytu na mieszkanie.

Publikacje w FAKCIE zostaną wsparte działaniami redakcyjnymi w dodatku Nieruchomości DZIENNIKA Polska Europa Świat oraz w wydaniach FAKTU dla Polaków mieszkających w Wielkiej Brytanii i Irlandii. Akcji w prasie towarzyszą rozbudowane działania edukacyjne realizowane w serwisie internetowym Dziennik.pl.

Akcja promowana jest intensywną kampanią reklamową opartą o pakiet PressPower (DZIENNIK, FAKT, Przegląd Sportowy i katowicki Sport) oraz kampanię internetową w serwisach dziennik.pl, efakt.pl, newsweek.pl i sports.pl.

Partnerem akcji jest Bank Gospodarstwa Krajowego, koordynator programu Rodzina na Swoim. Akcja realizowana jest przez Biuro Reklamy Prasy Codziennej i Dział Sprzedaży Korporacyjnej Axel Springer Polska.