FAKT wspiera program „Rodzina na Swoim”

20 kwietnia ruszyła specjalna akcja gazety codziennej FAKT promująca rządowy program dopłat do kredytów „Rodzina na Swoim”. Przez kolejne sześć tygodni czytelnicy FAKTU będą otrzymywali na łamach gazety informacje o programie i warunkach uzyskania preferencyjnego kredytu na mieszkanie.

Publikacje w FAKCIE zostaną wsparte działaniami redakcyjnymi w dodatku Nieruchomości DZIENNIKA Polska Europa Świat oraz w wydaniach FAKTU dla Polaków mieszkających w Wielkiej Brytanii i Irlandii. Akcji w prasie towarzyszą rozbudowane działania edukacyjne realizowane w serwisie internetowym Dziennik.pl.

Akcja promowana jest intensywną kampanią reklamową opartą o pakiet PressPower (DZIENNIK, FAKT, Przegląd Sportowy i katowicki Sport) oraz kampanię internetową w serwisach dziennik.pl, efakt.pl, newsweek.pl i sports.pl.

Partnerem akcji jest Bank Gospodarstwa Krajowego, koordynator programu Rodzina na Swoim. Akcja realizowana jest przez Biuro Reklamy Prasy Codziennej i Dział Sprzedaży Korporacyjnej Axel Springer Polska.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu