Codziennie pralka Indesit do wygrania

Marka Indesit przedstawia wyjątkową promocję konsumencką ”Nowa Generacja Prania”, w trakcie której codziennie przy zakupie proszku i płynu do płukania można wygrać pralkę z najnowszej linii Indesit PRIME.

W ramach promocji „Nowa generacja prania”, konsumenci, którzy w okresie od 21 kwietnia 2009 r. do 31 czerwca 2009 r. dokonają zakupu proszku Ariel lub Vizir w min 4kg opakowaniu oraz płynu do płukania Lenor o pojemności 1L, każdego dnia otrzymają możliwość wygrania pralki Indesit PRIME lub jednej z pięciu nagród pocieszenia. Formuła konkursu jest niezwykle prosta – wystarczy zachować paragon i wysłać SMS pod numer 71068 o treści PNG. Co 100 SMS wygrywa nagrodę!

Promocja obejmuje najnowsze, niezwykle innowacyjne pralki z linii Indesit PRIME. Wspierana jest kampanią BTL w punktach sprzedaży na terenie całego kraju z wykorzystaniem materiałów POS, komunikujących możliwość wygrania pralki przy zakupie proszku i płynu, oraz wysp z pralkami Indesit PRIME i Indesit ECO Time. Przez okres 6 tygodni, od 21 kwietnia do 6 czerwca, promocja wspierana będzie wspólną kampanią ATL z markami Vizir, Ariel oraz Lenor. 10 sekundowy spot TV kierowany jest do grupy docelowej konsumentów tych proszków.

Szczegółowe informacje oraz regulamin promocji znajdują się na stronie www.ProszkiNowejGeneracji.pl

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu