Webhosting.pl. Portal technologii internetowych organizuje pierwszą konferencję z cyklu Hosting Meeting

Portal Webhosting.pl organizuje pierwszą edycję konferencji Hosting Meeting! Hosting Meeting to cykliczne spotkanie rodzimych przedstawicieli branży hostingowej. Jego celem jest rozwój hostingu w Polsce, rozwijanie nowych obszarów działań i wymiana doświadczeń.

Pierwsze spotkanie Hosting Meeting odbędzie się w ramach wrocławskiego Barcampu 7.1 już 28 kwietnia 2009 pod hasłem “Nowoczesne technologie sieciowe jako fundament rozwoju biznesu”. Patronem tej imprezy została wrocławska inicjatywa Biznes 2.0 oraz portal Webhosting.pl.

Podczas pierwszego zostaną poruszone tematy związane technologicznymi aspektami nowoczesnego hostingu, poziomem ich adopcji na rynku lokalnym oraz wyzwaniami, przed którymi stoją rodzimi dostawcy usług. Na konferencję udało się zaprosić przedstawicieli czołowych firm (m.in. Microsoft, home.pl, Adobe czy Parallels), którzy opowiedzą o swoich doświadczeniach.

Szczegółowe informacje na temat agendy znajdują się na stronie http://hostingmeeting.pl. W sprawie patronatu medialnego i innych kwestii organizacyjnych prosimy o kontakt z Dariuszem Nawojczykiem (dariusz.nawojczyk@webhosting.pl).

Do zobaczenia na Hosting Meeting!

Redakcja Webhosting.pl

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu