Uni-Travel.pl i Uni-Fly.pl – „Turystyka na miarę naszych czasów”

Do grona internetowych graczy branży turystycznej dołączyły dwa nowe portale: Uni-Travel.pl oraz Uni-Fly.pl. Wysoką jakością i różnorodnością usług oraz przyjaznym interfejsem zaskarbiają sobie przychylność internautów – swoich klientów.

W dobie szybkiego tempa życia, nieustannego pośpiechu i ciągłego zabiegania coraz częściej doceniamy swobodę realizowania zakupów za pośrednictwem internetu. Sieć umożliwia nam kupowanie dokładnie wtedy, gdy mamy na to czas i ochotę. Pojawienie się serwisów stanowi wyraz ogólnego trendu widocznego także w branży turystycznej – wychodzenia na przeciw potrzebom klientów, którzy coraz częściej planując podróż sięgają do internetu. Aktywacja nowego kanału dostępności oferty jest odpowiedzią na potrzeby konsumentów i naturalną konsekwencją dynamicznego rozwoju firmy – mówi Piotr Popczyński z biura turystycznego Uni-Tur.

Według najnowszego raportu Gemiusa („Polski Internet 2008/2009”) rośnie liczba Polaków kupujących w sieci. W 2008 roku już 2/3 internautów deklarowało dokonywanie zakupów online. Jako czynniki decydujące o popularności e-zakupów wskazywane są najczęściej: niższa niż tradycyjnie cena i możliwość złożenia zamówienia o każdej porze.

Uni-Travel.pl jest nowoczesną platformą, poprzez którą możliwe jest korzystanie z kompleksowej oferty usług turystycznych. Serwis został stworzony z myślą o klientach kochających podróże i jednocześnie ceniących swobodę zakupów on-line. Dewizą, która przyświecała jego powstaniu jest hasło: „Dla Ciebie cały świat”. Stąd też bogata oferta prezentowana w przystępnej, wygodnej formie: według środka transportu (samolot, autokar itd.), celu (wypoczynek, biznes itd.) czy tematu (egzotyka, SPA itp.) dotyczy wielu miejsc na całym naszym globie.

Serwis Uni-Fly.pl oferuje natomiast rezerwację i zakup biletów on-line niemal wszystkich linii lotniczych. Zastosowanie nowoczesnych rozwiązań informatycznych umożliwia bezpieczną, łatwą i szybką rezerwację oraz zakup biletów lotniczych, w tym także biletów „bussines class”. Portal Uni-Fly.pl to nie tylko bilety lotnicze. Strona umożliwia wybór i rezerwacje  hotelu w każdym zakątku świata oraz wynajem samochodu już w miejscu docelowym podróży.

Serwisy działają od 20 marca bieżącego roku. Stanowią subbrandy Biura Podróży Uni-Tur, które posiada 18-letnie doświadczenie w branży turystycznej. Pełną informację o biurze można znaleźć pod adresem www.uni-tur.pl.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu