Powiększony Zarząd Novem

17 kwietnia, podczas Nadzwyczajnego Zgromadzenia Wspólników, Tomasz Samul dołączył do Zarządu Novem Sp. z o.o.

Tomasz Samul pracuje w Novem od 2007 – niemal od początku istnienia firmy. Swoją karierę rozpoczynał w Interia.pl jako E-commerce Specialist. Następnie, jako Media Buyer, związał się z Novem, obejmując z czasem stanowisko Dyrektora Sieci Afiliacyjnej. Jest odpowiedzialny za rozbudowę sieci wydawców – właścicieli witryn internetowych, publikujących reklamy klientów Novem.

„Poszerzenie Zarządu związane jest z dynamicznym rozwojem firmy, która w 2008 roku obsługiwała blisko 100 klientów – to czterokrotnie więcej niż w 2007” – wyjaśnia Jacek Pasławski – Prezes Novem Sp. z o.o. Tomasz Samul jako Członek Zarządu planuje wzmacnianie wizerunku firmy wśród aktualnych i przyszłych wydawców – „Chcemy być postrzegani jako stały i godny zaufania partner, oferujący współpracę i usługi na najwyższym poziomie” – tłumaczy.

Novem to jeden z liderów performance marketingu – stosunkowo nowej dziedziny, która od kilku lat szybko rozwija się w USA i Europie Zachodniej, a teraz odnosi coraz większe sukcesy w Polsce. Dla swoich klientów Novem realizuje internetowe kampanie reklamowe, wykorzystując w tym celu sieć kilkudziesięciu tysięcy witryn internetowych. Istotą takich kampanii jest to, że klient płaci wyłącznie za efekty, czyli wykonanie przez internautę określonych akcji, jak pozostawienie danych, umówienie się z konsultantem, zamówienie newslettera czy zakup produktu.

Aktualnie w skład Zarządu Novem Sp. z o.o. wchodzą: Jacek Pasławski – Prezes Zarządu, Marcin Borek – Wiceprezes Zarządu, Łukasz Pawlik – Wiceprezes Zarządu, Tomasz Samul – Członek Zarządu.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu