FM Gawin sponsorem Śląska Wrocław

Fabryka Mebli Gawin od zawsze wspiera piłkę nożną. Firma przez kilka lat była właścicielem trzecioligowego Klubu Sportowego Gawin Królewska Wola, obecnie pomaga ekstraligowej drużynie piłki nożnej – WKS Śląsk Wrocław.

slask_wroclawMariusz Gawin, wiceprezes FM Gawin, który pełnił funkcję menedżera KS Gawin Królewska Wola wie, że sport to dobra inwestycja – Nasza firma rozwija się, zdobywa polskie i europejskie rynki, dlatego chcieliśmy wspierać także najwyższą ligę sportową. Nasza drużyna Gawin Królewska Wola odniosła wiele sukcesów – występowała m.in. w rozgrywkach Pucharu Polski. Nasi piłkarze grali też mecze towarzyskie z najważniejszymi klubami z kraju – Legią Warszawa czy Górnikiem Zabrze. Niedawno Gawin Królewska Wola przeskoczył z trzeciej do drugiej ligi. To wielkie osiągnięcie! Po fuzji z wrocławską Ślęzą w styczniu tego roku, drużyna występuje teraz jako Ślęza Wrocław i wygrywa kolejne mecze.  WKS Śląsk Wrocław to ważna w naszym regionie drużyna, ze znaczącymi osiągnięciami. W ubiegłym roku Śląsk wrócił do ekstraklasy, w tym walczy już o mistrzostwo. Chcemy pomóc im w tej walce. Silna marka Śląska Wrocław pomoże także w promocji marki FM Gawin na terenie całego kraju.

28 lutego 2009, meczem osiemnastej kolejki z drużyną Lechia Gdańsk, Śląsk Wrocław rozpoczął sezon wiosenny w ekstralidze. Do jego końca – ostatniego meczu z Wisłą Kraków, Śląsk rozegra w sumie 13 meczów. Pierwsze spotkanie w wiosennych rozgrywkach – z Lechią Gdańsk, przyniosło remis (1:1), jednak po takiej rozgrzewce wrocławianie rozgromili swojego następnego przeciwnika – Odrę Wodzisław Śl., kończąc mecz z wynikiem 3:0.

Fabryka Mebli Gawin dołączając do grona sponsorów drużyny Śląsk Wrocław, dała wyraz swojemu zaangażowaniu w rozwój polskiej piłki nożnej. Dofinansowując drużynę, FM Gawin przyczynia się do poprawienia kondycji Śląska Wrocław, a tym samym zwiększa jego szansę na wygrane w tym sezonie. Inwestycja ta ma także na celu umocnienie wizerunku FM Gawin – drużyna Śląska Wrocław to silna marka, znana nie tylko w Polsce, ale też w Europie.

Sport przypomina biznes – wygrana jest ważna, ale satysfakcja, jaką daje sama gra to rzecz bezcenna. Zapraszam na mecze Śląska Wrocław w tym sezonie – dodaje Mariusz Gawin.

Więcej informacji na temat Fabryki Mebli Gawin dostępnych jest pod adresami www.gawin.pl oraz www.slaskwroclaw.pl

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu