PowerSMS

Z początkiem wiosny 2009 wystartowała stworzona przez firmę XSolve Sp. z o.o. z Gliwic, platforma do masowej wysyłki wiadomości SMS, pod nazwą PowerSMS. Jest to firma skupiająca zespół młodych, kreatywnych, ale i doświadczonych pasjonatów, którzy zajmują się tworzeniem programów internetowych.

Stworzony przez nich system, skierowany jest głównie do firm, których profilem działalności jest marketing, takich jak agencje interaktywne, czy też agencje reklamy. Jednakże dzięki swoim funkcjonalnościom, sukcesywnie mogą z niej korzystać również firmy, których główną dziedziną nie jest marketing, ale które mają kontakt ze swoim klientem i chcą go powiadamiać o istotnych rzeczach. Za pomocą serwisu firma może informować swoich klientów o zbliżającym się terminie płatności za usługę, nowych promocjach, gotowości towaru do odbioru.

Bardzo istotny jest też aspekt dotarcia do odbiorcy. Na chwilę obecną, niemal każdy posiada przynajmniej jeden telefon komórkowy, co stwarza doskonałe warunki bezpośredniego kontaktu z klientem, niezależnie od czasu i miejsca, w którym aktualnie się znajduje. Około 95% SMS-ów od nieznajomych jest otwierana, czego nie można powiedzieć o e-mailach, które bardzo często są automatycznie traktowane, jako spam.  Ponadto czas dotarcia do klienta jest niezwykle krótki, co można sprawdzić za pomocą automatycznie generowanych raportów z kampanii. To właśnie ta siła przekazu, której nie posiada e-mail sprawia, że SMS-owy kontakt z klientem jest przyszłością marketingu. Jedną z podstawowych zalet PowerSMS, jest też to, że odbiorca otrzymując wiadomość, w polu OD: nie widzi numeru, ale indywidualną nazwę nadawcy. Zwiększa to personalizację takiej wiadomości i powoduje, że odbiorca czuje się w pewien sposób wyróżniony.

Niezależnie od tego, czy prowadzisz sklep internetowy, jesteś właścicielem warsztatu samochodowego, farmaceutą, piekarzem, specjalistą ds. marketingu, prezesem banku – już teraz wyprzedź innych i załóż darmowe konto na platformie PowerSMS. Sam przekonaj się, jak bardzo można zacieśnić więzi z klientem:

http://www.powersms.pl

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu