Zdrowa ciąża – konkurs fotograficzny Babyonline.pl i LaciBios femina

Serwis dla rodziców Babyonline.pl oraz firma ASA – wytwórca doustnego probiotyku ginekologicznego LaciBios femina – zapraszają wszystkie przyszłe mamy do pokazania, jak prowadzą zdrowy tryb życia w ciąży i powalczenia o nagrody w konkursie „Zdrowa ciąża”.

Konkurs fotograficzny wystartował 1 kwietnia 2009 roku i potrwa do końca miesiąca. Polega na nadesłaniu zdjęcia ilustrującego prowadzenie zdrowego trybu życia w ciąży. Nadesłane zdjęcia są publikowane w sekcji zdrowaciaza.babyonline.pl, stworzonej na potrzeby konkursu. Celem akcji jest poszerzenie wiedzy przyszłych mam na temat dbania o zdrowie intymne w ciąży, połogu i w okresie karmienia piersią oraz zapoznanie z doustnym probiotykiem ginekologicznym LaciBios femina. Wszystkie internautki mogą również skorzystać z porad zawartych w artykułach w specjalnej podsekcji konkursowej: Kodeks Zdrowia Intymnego.

Zwyciężczyni konkursu otrzyma wyprawkę dla dziecka, poduszkę z dziurką pomagającą w siedzeniu w pierwszych dniach po porodzie oraz zestaw miesięcznej kuracji LaciBios femina i gadżety LaciBios femina. Nagrodami pocieszenia są poduszki z dziurką, miesięczna kuracja LaciBios femina i gadżety LaciBios femina.

Wytwarzany przez ASA Sp. z o.o. doustny probiotyk ginekologiczny LaciBios femina charakteryzuje się kompleksowym działaniem na układ moczowo-płciowy kobiety. Zawiera 2 ściśle wyselekcjonowane szczepy bakterii kwasu mlekowego: Lactobacillus rhamnosus GR-1™ i Lactobacillus reuteri RC-14™, które mają klinicznie udowodnione działanie w środowisku pochwy. Szczepy zawarte w LaciBios femina są odporne na większość antybiotyków, więc preparat można przyjmować w czasie antybiotykoterapii. Jest rekomendowany również w okresie ciąży i karmienia piersią.

Babyonline.pl to serwis ekspercki wydawnictwa Edipresse skierowany do osób planujących dziecko oraz do rodziców dzieci do 7 roku życia. Serwis został uznany za najlepszą stronę roku 2009 w kategorii „Dziecko i Rodzina” w ramach prestiżowego konkursu Webstarfestival.

Babyonline.pl oraz ASA zachęcają do udziału w konkursie oraz do poszerzenia wiedzy na temat zdrowia intymnego!

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu