Rusza Liga Piłkarska Assistance

6 kwietnia ruszają rozgrywki Ligi Piłkarskiej Assistance pod patronatem sportowym Legii. Do rywalizacji staną zespoły reprezentujące czołowe firmy z branży usług pomocowych.

Wśród drużyn, które staną do wspólnej rywalizacji w ramach Ligi Piłkarskiej Assistance znalazły się: INTER PARTNER ASSISTANCE, MONDIAL ASSISTANE, PZU POMOC, CORIS, POL-ASSISTANCE, SOS PZMOT. Wszystkie zespoły będą walczyły o mistrzostwo Ligi Piłkarskiej Assistance oraz o Puchar Ligi Piłkarskiej Assistance. Inauguracyjny mecz rozpocznie się 16 kwietnia o godzinie 20. Zmierzą się w nim drużyny INTER PARTNER ASSISTANCE i SOS PZMOT. Rozpoczęcie rozgrywek uświetni swoją obecnością lewoskrzydłowy obrońca warszawskiej Legii – Tomasz Kiełbowicz.

Inicjatywa uruchomienia rozgrywek piłkarskich ma za zadanie nie tylko zapewnić rozrywkę samym zawodnikom i kibicom, ale również spełnia funkcję integracyjną – mówi Marta Kaleńska – Jaśkiewicz Prezes Zarządu Inter Partner Assistance Polska S.A. – Dzięki Lidze Piłkarskiej Assistance chcemy zarówno wzmocnić więzi wewnątrz poszczególnych drużyn, jak również zacieśnić relacje pomiędzy największymi „graczami” na rynku assistance, wraz z którymi kształtujemy na co dzień obraz naszej branży.

Pomysł ligi bardzo nam się spodobał – mówi Tomasz Domagalski, Prezes Zarządu SOS PZMOT – Tego typu rywalizacja dobrze wpłynie na wzajemne relacje w naszej branży i pomoże we współpracy. SOS PZMOT to organizacja otwarta na takie współdziałanie, ponieważ na niej klienci naszych firm mogą tylko zyskać. Jako najstarszej stażem platformie assistance w Polsce wypada nam walczyć co najmniej o podium.

Więcej informacji na temat Ligi Piłkarskiej Assistance można znaleźć na www.lpa.waw.pl. Rozgrywki zakończą się uroczystym finałem, podczas którego odbędą się spotkania o Puchar Ligi Piłkarskiej Assistance. Termin i miejsce tego zakończenia zostaną podane już w trakcie trwania rozgrywek.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu