Najlepszy Pracodawca Roku 2009 dla Blue Media SA

Przyznane wyróżnienie jest już drugim z kolei tytułem uzyskanym w konkursie organizowanym przez Hewitt Associates.

To wyjątkowe wyróżnienie i piąte miejsce na liście dużych przedsiębiorstw to zasługa całego zespołu i każdej osoby pracującej w Spółce – mówi Sebastian Ptak, Dyrektor zarządzający w Blue Media.

„Najlepsi Pracodawcy” – jest badaniem, w którym Pracodawcę oceniają jego klienci wewnętrzni, czyli pracownicy. O miejscu w rankingu decyduje wynik uzyskany na podstawie dwóch wskaźników: Zaangażowania Pracowników oraz Wskaźnika Company Score. W polskiej edycji badania może wziąć udział każda firma, która zatrudnia co najmniej 50 pracowników i działa na rynku polskim od minimum 2 lat.

– Otrzymanie po raz drugi tytułu Najlepszego Pracodawcy utwierdza nas w przekonaniu, że przyjęty przez nas sposób budowania zespołu i atmosfery w pracy jest właściwy. Jesteśmy młodą, zaledwie 10-letnią firmą, jednak od początku istnienia przykładamy dużą wagę do tego, aby pracownicy w Blue Media czuli się komfortowo. Aby mogli codzienną pracę wykonywać profesjonalnie przy równoczesnym poczuciu swobody działania – dodaje S. Ptak.

Tegoroczne badanie było już czwartą edycją konkursu przeprowadzonego przez firmę Hewitt Associates.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu