ABG SA przystąpiło do programu partnerskiego Sybase

Sybase podpisał umowę partnerską z firmą ABG SA, jednym z największych dostawców rozwiązań IT na rynku polskim. Współpraca przewiduje wzmocnienie oferty ABG o rozwiązania Sybase z obszaru analityki biznesowej, baz danych, technologii mobilnych oraz narzędzi programistycznych.

ABG przystąpiło do programu partnerskiego System Integrator, przeznaczonego dla firm oferujących kompleksowe rozwiązania informatyczne w oparciu o technologię Sybase. Na mocy porozumienia ABG będzie oferowało rozwiązania Sybase klientom z sektora publicznego, telekomunikacyjnego, opieki zdrowotnej, przedsiębiorstw komunalnych i samorządów oraz rynku energetycznego.

– Partnerstwo z ABG daje pewność, że technologie Sybase będą wykorzystywane przy realizacji najwyższej klasy projektów informatycznych – mówi Marek Białek, Channel Development Manager w Sybase Polska. – Połączenie usług doradczych i wdrożeniowych ABG z kompleksowym pakietem technologii Sybase pozwoli budować konkurencyjną ofertę dla polskich przedsiębiorstw i instytucji publicznych.

– Podpisanie umowy partnerskiej z firmą Sybase poszerza portfolio produktów, które możemy zaoferować naszym Klientom. Jestem przekonana, iż współpraca ABG S.A.  jednej z największych firm produkujących oprogramowanie własne i na zamówienie dla dużych klientów z dostawcą światowej klasy rozwiązań IT, jakim jest Sybase pozwoli na realizację w najbliższym czasie wielu wspólnych przedsięwzięć – mówi Katarzyna Chałupko, Business Development and Strategic Partnership Manager w ABG S.A.

Umowa przewiduje budowę oferty ABG na bazie następujących technologii Sybase:

  • Sybase IQ – serwer analityczny klasy Business Intelligence.
  • OneBridge – zintegrowane rozwiązanie umożliwiające dostęp do aplikacji i systemów korporacyjnych z szerokiej gamy urządzeń mobilnych.
  • PowerDesigner – kompleksowe rozwiązanie do modelowania i projektowania przeznaczone dla przedsiębiorstw, które muszą szybko, ekonomicznie i spójnie przebudować swoje aplikacje biznesowe.
  • Adaptive Server Enterprise – wysoko wydajny system zarządzania relacyjnymi bazami danych w heterogenicznych środowiskach informatycznych dużych korporacji.
PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu