Tysiące pewnych ofert przewozowych na wyciągnięcie ręki – Giełda TRANS

Giełda transportowa TRANS to jedno z nielicznych na rynku rozwiązań stworzonych z myślą o potrzebach transportowych firm produkcyjnych i handlowych. Tylko na TRANS mogą one znaleźć tanich i solidnych podwykonawców do przewozu swoich towarów, całkowicie bez udziału pośredników. Oferując nawet 50 tys. ładunków dziennie TRANS pomoże także redukować puste przebiegi przedsiębiorstwom dysponującym własną flotą.

Ograniczanie kosztów działalności w przedsiębiorstwach coraz częściej skutkuje oddaniem w outsourcing funkcji związanych z logistyką. Firmy w poszukiwaniu tanich źródeł zaopatrzenia i sposobów na redukcję kosztów wchodzą w porozumienia z wieloma kontrahentami. Tak dzieje się w przypadku logistyki zaopatrzenia, która ma kluczowe znaczenie dla funkcjonowania przedsiębiorstwa produkcyjno – handlowego jako całości. Kluczem do sukcesu w takich warunkach jest właściwy dobór kontrahentów spedycyjnych.

Sposobem na eliminację ryzyka związanego z wyborem nierzetelnego partnera jest korzystanie ze źródła sprawdzonych ofert. Takim miejscem jest Europejska Giełda Transportowa TRANS, gdzie wszyscy użytkownicy przechodzą wnikliwy, kilkutorowy proces weryfikacji. Dzięki temu kontrakty są zawsze pewne, a zlecenia wykonywane na czas. Dziennie pojawia się tutaj nawet 50 tys. ofert frachtów i przestrzeni ładunkowych składanych zarówno przez przewoźników jak również firmy spedycyjne czy przedsiębiorstwa produkcyjne i handlowe.

Rozwiązanie dla elastycznej firmy

Zmienne trendy rynkowe, rosnąca różnorodność przewożonych towarów i malejące partie poddają w wątpliwość ekonomiczny sens utrzymywania własnej floty przez firmy produkcyjno-handlowe. Europejska Giełda Transportowa Trans w odpowiedzi na ewolucję w branży logistycznej, dostarcza elastycznych rozwiązań na miarę czasów.

Firma produkcyjno – handlowa poszukująca sprawdzonych i tanich przewoźników może w jednym miejscu znaleźć kilkadziesiąt tysięcy ofert firm logistycznych i spedycyjnych oraz zamieścić własne ogłoszenie. Bezpośredni kontakt z podwykonawcą daje szerokie możliwości negocjacji cenowych i innych szczegółów kontraktu.

W odróżnieniu od innych giełd transportowych do rejestracji nie jest wymagana licencja przewoźnika – otwiera to szerokie możliwości między innymi dla nie prowadzących takiej działalności przedsiębiorstw, które utrzymują własną flotę.

Operator giełdy, firma Logintrans udostępnia na miesięczny okres próbny pełną wersję oprogramowania, wraz z możliwością zgłaszania i przeglądania ofert,  a także dostępem do Pakietu Bezpieczna Firma. W jego ramach oferowane są m.in. lista dłużników będąca zarazem giełdą wierzytelności, indeks wiarygodności płatniczej firm TransRisk, a także oceny i komentarze klientów giełdy.

Rosnące znaczenie logistyki we współczesnym sposobie gospodarowania stawia przedsiębiorców przed koniecznością wyboru optymalnych rozwiązań wspomagających proces dystrybucji. By działania te stały się źródłem przewagi konkurencyjnej muszą opierać się na rozwiązaniach obniżających koszty. Europejska Giełda Transportowa Trans to tani i bezpieczny sposób zarządzania transportem.

Więcej o giełdzie TRANS na stronie www.trans.eu

Wersję TRANS 3.0 można pobrać ze strony:

http://www.trans.eu/pl/wolne_ladunki/wolne_pojazdy/testowanie_gieldy.html

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu