Przenośne źródła energii dla wymagających – Ładowarki iBOX C4 i iBOX C5

Rozładowujące się baterie to zmora naszych czasów. Otaczamy się ładowarkami najróżniejszych typów, żeby zapewnić sobie kontakt ze światem, wygodę czy zabawę. Najnowsza propozycja – iBOX C5 oznacza wygodę i funkcjonalność, która znacznie uporządkuje plątaninę kabli od ładowarek.

Na pierwszy rzut oka to mała, elegancka i poręczna ładowarka na dwa akumulatorki typu AA albo AAA. W zestawie są jednak także wtyczki do najpopularniejszych modeli telefonów Nokia, Motorola, Samsung czy Sony Ericsson. Załączony adapter pozwala korzystać z niej w samochodzie, można także używać USB. iBOX C5 informuje o stanie naładowania baterii, zapewnia automatyczne odcięcie zasilania, ma zabezpieczenia przeciwzwarciowe, a także przed przegrzaniem i przeładowaniem.

Wszystkimi tymi zabezpieczeniami dysponuje również ładowarka IBOX C4, która jest przeznaczona do równoczesnego ładowania 4 akumulatorków typu AA albo AAA. Bardzo praktyczny wyświetlacz informuje o stanie ładowania / naładowania poszczególnych akumulatorków, zaś załączony adapter pozwala korzystać z niej także w podróży.

  • iBOX C5 można nabyć w sugerowanej cenie brutto 65zł (z VAT)
  • iBOX C4 w cenie 50zł (z VAT)

Więcej informacji: www.i-box.pl

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu