Najszybszy internet na rynku bije kolejny rekord prędkości i tanieje. 30 Mb/s tylko w ofercie UPC

UPC Polska, wiodący dostawca potrójnej usługi: telewizji, internetu i telefonu podwyższa prędkości usług internetowych dla klientów indywidualnych bijąc po raz kolejny rekord szybkości pobierania danych. Od 15 kwietnia najszybsza w Polsce usługa dostępu do internetu – Ultra 20 Mb/s przyspiesza o 50 %, oferując prędkość do 30 Mb/s, przy jednoczesnym obniżeniu abonamentu o 29 zł. Kilkakrotnie wzrastają też prędkości wszystkich pozostałych usług: Student do 1 Mb/s, Sprint do 5 Mb/s oraz Turbo do 15 Mb/s.  Obecnie UPC Polska ma ponad 400 000 abonentów internetowych i jest jednym z największych dostawców szerokopasmowego internetu w Polsce.

UPC wyznacza trendy na rynku usług internetowych

Strategia rozwoju usług internetowych UPC Polska opiera się na wyznaczaniu nowych standardów na rynku, poprzez ich systematyczne unowocześnianie i dopasowywanie do rosnących potrzeb użytkowników sieci. Od 15 kwietnia br., UPC Polska zwiększa prędkości pobierania danych usługi Internet Ultra z 20 Mb/s do 30 Mb/s. Dodatkowo, abonament za Internet Ultra zostaje obniżony  do 120 zł.

Jednocześnie UPC zmienia parametry wszystkich pozostałych usług internetowych: prędkość pobierania danych dla usługi Internet Student zostaje podwyższona z dotychczasowych 512 kb/s do 1 Mb/s, dla Internet Sprint z 2 Mb/s do 5 Mb/s, a prędkość usługi Internet Turbo zostaje zwiększona z 10 Mb/s aż do 15 Mb/s. Dodatkowo wzrasta prędkość wysyłania danych w usłudze Internet Sprint do 512 kb/s. Wszystkie usługi wolne są od limitów pobierania danych.

„W sieci pojawiają się coraz bogatsze treści multimedialne, tym samym rosną więc wymagania internautów. Zwiększając prędkości wszystkich naszych usług oraz obniżając cenę za Internet Ultra sprawiamy, że najszybszy internet na rynku staje się jeszcze bardziej atrakcyjny i dostępny szerszemu gronu klientów. Zgodnie z naszą misją ‘Dla wszystkich. To proste.’ chcemy wyznaczać trendy na rynku i umożliwić naszym abonentom swobodę korzystania z wszelkich zasobów internetu” – powiedział Jarosław Pijanowski, członek zarządu ds. marketingu i sprzedaży, UPC Polska.

Korzystne zmiany w portfolio usług internetowych dotyczą również możliwości podłączenia większej liczby komputerów do pojedynczego łącza UPC. W usłudze Internet Sprint, do sieci będzie można podłączyć 3 komputery, a w usłudze Internet Turbo, liczba komputerów możliwych do podłączenia wzrasta z dotychczasowych 3 aż do 5.

Szybsze prędkości umożliwiają użytkownikom Internetu UPC oglądanie filmów oraz słuchanie muzyki online, bez konieczności pobierania ich i zapisywania na dysku. Klienci usługi internetowej UPC dzięki wysokim przepustowościom swoich łączy mogą bez dodatkowych opłat oglądać telewizję internetową UPC Live TV (www.upc.pl/telewizjainternetowa), a więc 9 kanałów telewizyjnych: TVN 24, EuroSport, Mini Mini, Animal Planet, CNN, Discovery Channel, Zig Zap/Hyper oraz National Geographic Channel.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu