Już wkrótce w Gdańsku: NetVision 9 – Ogólnopolskie Seminarium Biznesu i Nowych Technologii

23 kwietnia br. rozpocznie się w Gdańsku dziewiąta edycja popularnej konferencji naukowej – NetVision. Do tej pory na czterodniowe Seminarium organizowane przez studentów Politechniki Gdańskiej zarejestrowało się już ponad 200 uczestników, w tym studenci i przedsiębiorcy.

Jak podkreślają organizatorzy, harmonogram konferencji przedstawia się obiecująco. Podczas czterech dni Seminarium przed uczestnikami zaprezentuje się ponad pięćdziesiąt firm i specjalistów z całej Polski. W tym roku na spotkaniu przewidziano sześć różnych ścieżek: Mobile 2.0, Brand Management, Inwestycje pod kontrolą, Ambient Media, High-Tech, Networking, które odbędą się w piątek i sobotę. Pozostałe dni konferencji (czwartek i niedzielę) poświęcono na przedstawienie licznych studiów przypadku i przeprowadzenie szkoleń.

Na seminarzystów, prócz ciekawych wystąpień, czekają liczne atrakcje, m. in. turniej biznesowy Cashflow 101, szkolenie w terenie z zakresu Geocachingu i wycieczka do Centrum Informatycznego Trójmiejskiej Akademickiej Sieci Komputerowej. Ponadto, w czwartek odbędzie się impreza integracyjna, a w sobotę bankiet – obie w gdańskim klubie Copacabana.

Jednak najważniejszą ideą spotkania będzie możliwość zdobycia wiedzy.

– Staraliśmy się, by tematyka i program Seminarium poruszały wiele sfer biznesowych. Chcemy zainteresować młodych ludzi i przedstawicieli MŚP, przybliżyć im najnowsze trendy i pomóc w otwarciu drzwi do kontaktów biznesowych lub znalezienia pracy – mówi Łukasz Serafinowski, Koordynator Seminarium NetVision 9. – Myślę, że to jedna z niewielu inicjatyw w Trójmieście, a nawet w całej Polsce, dzięki której możemy spotkać się ze specjalistami i zdobyć wiedzę na „niedostępne” na co dzień tematy z dziedziny nowych technologii.

Rejestracja przybyłych na konferencję uczestników rozpocznie się w pierwszy dzień Seminarium, tj. w czwartek o godz. 12.00 i zakończy się na chwilę przed wykładem inauguracyjnym.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu