Integracja na MEN’S DAY

Kryzys sprawił, iż wiele firm poszukując oszczędności, zrezygnowało w tym roku z organizacji integracyjnych imprez dla pracowników oraz efektownych wydarzeń dla kontrahentów. Wprawdzie budżety są mniejsze, ale rezygnować z integracji nie warto. Należy jedynie znaleźć inną formułę spotkań. Formułę, która pogodzi kryzysowe oszczędności, a jednocześnie dostarczy pracownikom, czy partnerom biznesowym niezapomnianych wrażeń.

Agencja SOUND OF MUSIC, pomysłodawca i organizator MEN’S DAY, dostrzegł potrzebę stworzenia takiej formuły. Dlatego oferuje firmom możliwość organizacji wyjątkowych spotkań integracyjnych w trakcie MEN’S DAY.

MEN’S DAY to największa impreza plenerowa, w ramach której, w dniach 6-7 czerwca na warszawskim Lotnisku Bemowo, powstanie miasteczko męskich pasji i namiętności. Unikatowe samochody, podrasowane maszyny, najszybsze łodzie, luksusowe jachty, modne gadżety, sporty z adrenaliną, aktualna moda, ciekawi ludzie i wiele innych atrakcji będzie można zobaczyć na 500 tys. mkw MEN’S DAY. Nigdy wcześniej nie zgromadzono tyle ciekawych i spektakularnych wydarzeń w jednym miejscu.

Organizacja spotkania integracyjnego w trakcie MEN’S DAY, to ciekawa propozycja dla każdej firmy. To okazja dla wielu HR-owców i PR-owców, którzy zastanawiają się w jaki sposób zmotywować zespół, lub jak zbudować więzi z partnerami biznesowymi. SOUND OF MUSIC dla zainteresowanych firm przygotowało gotowe pakiety, które obejmują specjalnie wydzieloną strefę firmową, zawierającą catering oraz bar. Na potrzeby klienta może zostać stworzona indywidualna, firmowa scenografia. Goście firmy będą mogli korzystać z atrakcji miasteczka MEN’S DAY.

Już od 80 zł od osoby, w trakcie MEN’S DAY, firma może zorganizować wyjątkową imprezę dla pracowników, czy kontrahentów. W ramach tego pakietu oferujemy wejście na imprezę oraz piknikowy serwis  cateringowy wraz z napojami , a przede wszystkim pewność, iż goście długo będą wspominać udział w tak bogatym w atrakcje evencie.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu