Capital One Advisers został Członkiem Polskiego Stowarzyszenia Inwestorów Kapitałowych

15 kwietnia 2009 roku Capital One Advisers Sp. z o.o. uzyskał status Członka wspierającego Polskiego Stowarzyszenia Inwestorów Kapitałowych.

Stowarzyszenie zrzesza kilkadziesiąt firm prosperujących na rynku funduszy inwestycyjnych. Za główne cele stawia sobie rozwój platformy inwestycji kapitałowych oraz usprawnianie ich realizacji. Stwarza także możliwość współpracy uczestników rynku funduszy private equity i venture capital.

Capital One Advisers od samego początku swego istnienia bierze czynny udział w transakcjach związanych z sektorem VC/PE, tak w Polsce, jak i poza granicami kraju. Członkowie zespołu pracowali wcześniej w takich firmach jak Advent International, Enterprise Investors czy EVIP. Ponadto, Capital One Advisers od 2007 roku jest jedynym polskim reprezentantem w stowarzyszeniu M&A Europe.

„Mamy nadzieję swoją dalszą działalnością upowszechniać wiedzę o rynku inwestycji kapitałowych w Polsce i korzyściach z nich płynących. Zamierzamy także dbać o renomę oraz rozwijanie atmosfery zaufania do sektora inwestycji kapitałowych” mówi Marcin Duszyński, Prezes Zarządu Capital One Advisers.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu