ASTER wyzwala pozytywne emocje

„Galeria pozytywnych emocji” zagości na 3 dni w Warszawie. Mieszkańcy stolicy będą mogli wyrazić rysunkiem różnorodne emocje tj.: radość, miłość, przyjaźń oraz inne, które wpływają na nasze dobre samopoczucie. Event jest częścią kampanii prowadzonej przez ASTER, operatora telekomunikacyjnego, pod hasłem: „Wspólne chwile zaczynają się od ASTER”.

– Naszym celem jest skłonienie Warszawiaków do zastanowienia się nad znaczeniem pozytywnych emocji w naszym życiu. – mówi Beata Mazurkiewicz, Kierownik ds. Komunikacji Marketingowej w ASTER. – Żyjemy w pośpiechu i często zapominamy jak cenne są chwile spędzane z rodziną czy przyjaciółmi. Chcemy więc wywołać wśród uczestników happeningu pozytywne emocje i pokazać, że ASTER proponuje wiele możliwości spędzania wolnego czasu z bliskimi. – dodaje B. Mazurkiewicz.

Już w czwartek, 16 kwietnia 2009 r. przy wyjściu ze stacji metra Świętokrzyska, a także w okolicach Domów Centrum, Mc’Donalds, Kinoteatru Bajka oraz ulicy Świętokrzyskiej na warszawiaków czekać będą cztery drużyny wyposażone w nowoczesne urządzenia: smartphony oraz tablet PC. Korzystając z nich będzie można wyrazić emocję krótkim rysunkiem. Wieczorem od godziny 19-ej do północy, prace mieszkańców stolicy będą wyświetlane na ścianie budynku Atelier Residence przy ul. Pańskiej. Każdy z przechodniów, który weźmie udział w zabawie, może liczyć na drobny upominek.

Event jest częścią kampanii wizerunkowej ASTER „Wspólne chwile zaczynają się od ASTER” i potrwa do soboty 18 kwietnia 2009 r., przygotowanej przez Agencję White Rabbit. Natomiast za opracowanie i realizację eventu odpowiada Agencja Touch&Try.

Obie Agencje należą do grupy komunikacyjnej MindCup.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu