Weź udział w turnieju CyberMiszcz Quake Live

Wystartowały zapisy do kolejnego turnieju kultowej gry Quake organizowanego przez zespół Cybersport. Tym razem pasjonaci sportów elektronicznych oraz dynamicznych shooterów zmierzą się w internetowych rozgrywkach CyberMiszcz Quake Live. Na najlepszych zawodników cybersportowych potyczek czekać będą atrakcyjne nagrody rzeczowe.

Rozgrywki przebiegać będą w trybie 1on1 w formie double elimination. W przypadku dużej liczby zapisanych graczy, kilka pierwszych rund może zostać rozegranych w formie single elimination, bądź też turniej zostanie podzielony na fazę grupową, po której rozpoczną się zmagania w drabince wygranych oraz przegranych. W zależności od ilości zapisanych zawodników, cybersportowe zmagania trwać będą od 2 do 5 tygodni. Zapisy do turnieju CyberMiszcz Quake Live zakończą się 18 kwietnia. Warunkiem przystąpienia do e-sportowych zawodów jest posiadanie konta w serwisie Cybersport.pl.

Szczegółowe informacje na temat zapisów, nagród oraz zasad rozgrywek można znaleźć na stronie internetowej www.cybersport.pl.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu