Nokia E75 z bezpłatną nawigacją w Vobis

Nokia wprowadziła na polski rynek najnowszy model telefonu biznesowego Nokia E75. Premierowy smartphone powstał z myślą o ludziach aktywnych, dla których Internet, a także nawigacja samochodowa stały się podstawowymi narzędziami pracy i rozrywki. Kupując ten telefon w salonie Vobis, otrzymamy dodatkowo trzymiesięczny dostęp do nawigacji GPS bez dodatkowych opłat. Funkcja ta jest niezwykle przydatna w okresie wiosennych wycieczek i wyjazdów.

Nokia E75 to telefon, który charakteryzuje się nie tylko oryginalnym designem, ale również innowacyjnymi rozwiązaniami. Nowy, rozbudowany interfejs poczty e-mail, przygotowano z myślą o wszystkich, którzy często podróżują, ale nie chcą tracić kontaktu ze skrzynką pocztową. Kompleksową obsługę e-mailową dopełnia aplikacja Microsoft Messaging. Smukła i wygodna obudowa oraz nowoczesna, wysuwana z boku klawiatura zapewniają swobodne korzystanie z poczty oraz multimediów. Nowy telefon fińskiego producenta doskonale sprawdzi się również jako mały komputer. Odpowiednią rozrywkę zapewnią nam m.in.: szybki Internet, radio FM, wysokiej jakości odtwarzacz mp3, ciekawe gry czy aparat fotograficzny z matrycą 3,2 Mpix.

Tylko w sklepach Vobis Nokia E75 od 9 kwietnia br. dostępna jest z bezpłatną, trzymiesięczną licencją pełnej nawigacji, dzięki której w łatwy sposób możemy znaleźć miejsce docelowe, idąc pieszo lub jadąc samochodem. W zestawie znajduje się aplikacja Nokia Maps, która oferuje bardzo szybką funkcję wyznaczania tras, łatwy rozkład funkcji, m.in. wybór widoków nawigacji. Aplikacja przystosowana jest również do nawigacji pieszej, prowadząc użytkownika z punktu A do wyznaczonego punktu B przy użyciu wizualnych wskazówek.

Aplikacja Nokia Maps pokrywa 100% terenu Polski, w tym ok. 650 tysięcy km dróg, cyfrowe odwzorowanie terenu i jego wysokości, informacje o obowiązujących ograniczeniach prędkości oraz ok. 80 tysięcy miejsc POI (punktów zainteresowań), pogrupowanych w kilkudziesięciu kategoriach.

Teraz nie trzeba zabierać ze sobą całego komputera – Nokia E75 to przenośne biuro, służące nie tylko do pracy, ale również do rozrywki i bezpiecznego przejazdu do wyznaczonego celu.

Nokia E75 z bezpłatną, trzymiesięczną licencją na nawigację dostępna w sklepach Vobis od 9 kwietnia 2009 w cenie 2199 zł

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu