Konkurs „Dziewczyna DZIEWCZYNY 2009” rozstrzygnięty

W piątek 17 kwietnia ukaże się na rynku majowe wydanie DZIEWCZYNY z laureatką konkursu „Dziewczyna DZIEWCZYNY 2009” na okładce miesięcznika.

Tegoroczną edycję konkursu zakończyła finałowa sesja mody zorganizowana przez redakcję miesięcznika i agencję modelek Model Plus. Spośród dwunastu finalistek najlepszą okazała się 15-letnia Paulina Wójcik z Raszyna – zdobywczyni tytułu „Dziewczyna DZIEWCZYNY 2009”. Laureatka otrzyma nagrody rzeczowe: zestaw kosmetyków ufundowanych przez sponsora tej edycji konkursu, firmę Eveline Cosmetics, oraz kino domowe. Zwyciężczyni podpisze ponadto kontrakt z agencją Model Plus.

Kolejny czerwcowy numer DZIEWCZYNY rozpocznie eliminacje do konkursu „Dziewczyna DZIEWCZYNY 2010”. Patronem tej edycji jest agencja Delta One z Warszawy współpracująca z agencjami modelingowymi na całym świecie. Co miesiąc w innym mieście firma przeprowadzi castingi, podczas których wytypuje „Dziewczyny Miesiąca”. Sponsorem wszystkich etapów konkursu oraz finałowej sesji fotograficznej została firma Remington.

Majowe wydanie DZIEWCZYNY z laureatką plebiscytu na okładce wsparte będzie kampanią reklamową w serwisie WirtualnaPolska.pl. Nakład i cena magazynu pozostaną bez zmian.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu