Golarki Braun Serii 3 – gładka skóra bez podrażnień

Poniedziałkowy poranek oznacza nie tylko pożegnanie z weekendem, ale również z weekendowym, dłuższym zarostem. Jak go usunąć, nie narażając przy tym swojej twarzy na podrażnienia? Marka Braun proponuje najnowszą golarkę serii 3, która skutecznie usuwa nawet kilkudniowy zarost. Potrójny, ruchomy system tnący pozostawia skórę gładką i bez podrażnień.

Współczesny mężczyzna to wulkan energii, pełen pomysłów na życie. Aktywnie spędza wolny czas, chłonie wszelkie nowości z różnych dziedzin, a technologiczne ciekawostki fascynują go najbardziej.  Od poniedziałku do piątku realizuje się zawodowo, natomiast w weekendy oddaje się najróżniejszym pasjom. Skoncentrowany na sprawach zawodowych w ciągu tygodnia, w dni wolne od pracy często wchodzi w inne, mniej oficjalne role.  Dla większości mężczyzn gładka, ogolona skóra twarzy jest istotna na co dzień, ponieważ pomaga im wykreować biznesowy wizerunek. Jednak w weekend, mężczyźni zapominają o białych kołnierzykach i nienagannym wyglądzie, porzucając nierzadko towarzyszącą im w tygodniu rutynę golenia. Gdy nadchodzi poniedziałek, zarost jest dłuższy, nawet 3-dniowy, twardszy i trudniejszy do usunięcia.

Marka Braun proponuje golarki serii 3, które pozwalają każdemu mężczyźnie golić zarówno te krótsze, codzienne włoski, jak i dłuższy kilkudniowy zarost, nie podrażniając przy tym skóry. Zostały one wyposażone w rozwiązania stosowane w topowych, droższych modelach. To idealne połączenie innowacyjnych rozwiązań, najwyższej jakości i ciekawego designu, które nie będzie wygórowanym wydatkiem.

Dzięki zastosowaniu potrójnego, ruchomego systemu golącego golarka doskonale radzi sobie nawet z kilkudniowym, twardym zarostem, gwarantując gładszą skórę, bez podrażnień. System składa się z bloku noży tnących oraz folii SmartFoil, opatentowanej i zastrzeżonej przez markę Braun. Folia goląca przypomina strukturą siatkę z otworami o różnych kształtach, które wychwytują i golą włoski rosnące we wszystkich kierunkach. Każdy z trzech elementów systemu golącego jest zamontowany na osobnych sensorach , aby idealnie dopasować się do konturów twarzy.

Rozwiązaniem zaczerpniętym z wyższych modeli jest blokada Precision Lock, która po przełączeniu wysuwa przednią folię oraz blok noży i utrzymuje je w pozycji optymalnej do golenia miejsc trudnodostępnych.

Golarki Braun w serii 3 dają możliwość różnorodnej stylizacji, w zależności od obecnie panujących trendów. Tak, jak wewnętrznie zmienia się dzisiejszy mężczyzna, tak zmienia się jego wygląd, a golarka musi podążać za oczekiwaniami. Marka Braun stworzyła urządzenie z dodatkowym, wysuwanym trymerem, który pozwala przycinać baki lub wąsy, a także tworzyć finezyjne kształty zarostów. Aktywni, dynamiczni i nowocześni mężczyźni docenią golarkę, która nie tylko dokładnie goli, ale także stylizuje zarost.

Co więcej, nowa golarka Braun Serii 3, dzięki swoim funkcjom, świetnie dopasowuje się do codziennych przyzwyczajeń każdego mężczyzny. Funkcja Wet&Dry dostępna w wybranych modelach – S3 340 i S3 380 – umożliwia golenie na sucho lub pod prysznicem. Golarki są bezprzewodowe, ładowane akumulatorowo, co zapewnia całkowitą swobodę ruchów.

Marka Braun zatroszczyła się również o to, aby czyszczenie golarki nie stanowiło żadnego problemu. Pierwszy raz do modelu z serii 3 (model S3 390) dołączona jest baza czyszcząco-ładująca z systemem Clean&Renew, czyli rozwiązanie stosowane do tej pory w wyższych seriach golarek. Za sprawą wkładu z płynem czyszczącym, golarka jest automatycznie czyszczona, smarowana
i suszona, pozwalając utrzymać optymalną higienę urządzenia. Jednocześnie szczelna obudowa golarki pozwala na mycie jej po bieżąca woda.

Dla wygody użytkownika, najnowsze golarki serii 3 wyposażone zostały w wyświetlacz LED, który informuje o stanie naładowania baterii.

Golarki Braun serii 3 to także ciekawy design, podążający za najnowszymi trendami wzornictwa. Projektanci nadali jej nowoczesny wygląd, a jednocześnie zaprojektowali urządzenie ergonomiczne, idealnie dopasowujące się do dłoni. Wpisuje się ono także w męskie poczucie estetyki, stając się niejako jednym z pięknych, nowoczesnych gadżetów, które mężczyźni uwielbiają. Golarki Braun, obok najnowszych telefonów komórkowych, nawigacji samochodowych i sprzętu rtv, posiadają wszystko to, co wywołuje szybsze bicie męskiego serca – zaawansowaną technologię i piękno.

Sugerowane, maksymalne ceny detaliczne:

  • Braun seria 3 300  – ruchomy, potrójny system tnący oparty na podwójnej folii golącej SmartFoil i bloku noży tnących, trymer, blokada Precision Lock, wodoodporna obudowa, zasilanie sieciowe – cena 269 zł
  • Braun seria 3 330 – ruchomy, potrójny system tnący oparty na podwójnej folii golącej SmartFoil i bloku noży tnących, trymer, blokada Precision Lock, wodoodporna obudowa, 2-ledowy wskaźnik naładowania baterii, zasilanie sieciowo-akumulatorowe (czas pracy bezprzewodowej 45 minut) – cena 329 zł
  • Braun seria 3 340 – ruchomy, potrójny system tnący oparty na podwójnej folii golącej SmartFoil i bloku noży tnących, trymer, blokada Precision Lock, wodoodporna obudowa, system Wet&Dry, 2-ledowy wskaźnik naładowania baterii zasilanie akumulatorowe (czas pracy bezprzewodowej 45 minut)  – cena 399 zł
  • Braun seria 3 370 – ruchomy, potrójny system tnący oparty na podwójnej folii golącej SmartFoil i bloku noży tnących, trymer, blokada Precision Lock, wodoodporna obudowa, 3-ledowy wskaźnik naładowania baterii, zasilanie sieciowo-akumulatorowe (czas pracy bezprzewodowej 45 minut) – cena 439 zł
  • Braun seria 3 390cc – ruchomy, potrójny system tnący oparty na podwójnej folii golącej SmartFoil i bloku noży tnących, trymer, blokada Precision Lock, baza czyszcząco-ładująca,  wodoodporna obudowa, 4-ledowy wskaźnik naładowania baterii, potrzeby wymiany akcesoriów oraz czyszczenia, zasilanie sieciowo-akumulatorowe (czas pracy bezprzewodowej 45 minut) – cena 599 zł
PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu