Brytyjski prestiż w polskiej łazience

Armatura łazienkowa i kuchenna brytyjskiej marki Vado jest już dostępna w Polsce. Obecny od ponad dwudziestu lat na świecie, angielski producent rozwija swoją działalność na polskim rynku armatury łazienkowej i kuchennej.

Vado charakteryzuje przede wszystkim różnorodność. Obok linii o minimalistycznym wzornictwie koneserzy znajdą tradycyjne angielskie zestawy prysznicowe w kolorze antycznego złota. Vado zaskakuje również unikatowymi szczegółami jak choćby kamienne uchwyty w bateriach łazienkowych. Ciekawość i zainteresowanie wzbudzają również uchwyty z imitacją skóry węża.

Angielska elegancja

Firma powstała w roku 1988, początkowo pod nazwą Eurobath. Vado stanowiło odrębną markę nowoczesnej, designerskiej linii produktowej. Marka Vado stała się na tyle popularna, że z czasem firma postanowiła przyjąć tę nazwę dla całej swojej działalności.

Vado stale poszerza ofertę o nowe serie i produkty. W swoim portfolio posiada nie tylko armaturę łazienkową i kuchenną ale również akcesoria łazienkowe i elementy wyposażenia łazienek. Producent stawia na eleganckie wzornictwo przy zachowaniu najwyższej jakości.  Wszystkie elementy produkowane są w krajach Unii Europejskiej.

Produkty Vado dostępne są w ponad 50 krajach na świecie od Ameryki Północnej po Azję. Podczas 20 lat działalności w sektorze wyposażania łazienek, firma zdobyła uznanie projektantów i architektów. Jako dostawca armatury łazienkowej, Vado z powodzeniem uczestniczyło w szeregu prestiżowych projektów komercyjnych i prywatnych w różnych miejscach  na świecie. Do sieci hotelowych, z którymi firma współpracowała należą m.in. Hilton, Sheraton, Four Seasons, Le Meridien.

… w Polsce

Do długiej listy państw oferujących produkty Vado, Polska dołączyła w 2007 roku. Dystrybutorem producenta na polskim rynku jest PTH Sp. z o.o. W ciągu dwóch lat angielska armatura zdobyła uznanie polskich klientów poszukujących interesujących rozwiązań w swojej łazience. Produkty Vado dostępne są poprzez sieć salonów łazienkowych współpracujących z dystrybutorem. Celem Vado w Polsce jest obecność w najlepszych salonach łazienkowych w kraju.

Więcej informacji na stronie internetowej: www.vado.com.pl

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu