„TEQUILA dla najlepszych” – VI edycja konkursu rekrutacyjnego dla najlepszych studentów

14 kwietnia rusza kolejna, VI edycja konkursu stażowego agencji marketingu zintegrowanego TEQUILA\Polska „TEQUILA\ dla najlepszych”. Autorzy najlepszych prac wyłonionych w finale konkursu otrzymają płatne, miesięczne staże w agencji w działach: strategii, kreacji i obsługi klienta. Działania komunikujące konkurs prowadzone będą na uczelniach wyższych w Poznaniu i w Warszawie.

W kolejnej edycji Konkursu szukamy indywidualności z pasją do marketingu, którzy jednak będą potrafili się odnaleźć w pracy zespołowej. Stawiamy na najbardziej szalone kreatywne pomysły, oparte jednak na solidnych założeniach biznesowych. Obserwując dokonania laureatów z poprzednich lat możemy śmiało twierdzić , że ten konkurs to drzwi do kariery na rynku komunikacji marketingowej. (Arkadiusz Piechocki, Managing Partner Tequila\Polska)

Konkurs „TEQUILA\ dla najlepszych” składa się z 2 etapów i potrwa od 14 kwietnia do 30 maja. Mogą w nim wystartować studenci 3, 4 i 5 roku uczelni ekonomicznych, artystycznych i humanistycznych, a także zeszłoroczni absolwenci.

Na zwycięzców czeka miesięczny staż w Dziale Strategii, Obsługi Klienta lub Kreacji w warszawskim lub poznańskim biurze agencji TEQUILA\Polska. Doświadczenia z poprzednich lat pokazują, że dla wielu osób udział w  konkursie to początek kariery w branży marketingowej. Z 10 laureatów zeszłorocznej edycji, 3 osoby zostały na stałe zatrudnione w agencji.

„Tequila\ dla najlepszych” jest dla osób, których ambicją jest zmierzenie się z prawdziwymi wyzwaniami komunikacyjnymi, które stawia przed nami rynek. Poszukujemy entuzjastów kreatywności i myślenia strategicznego. Nasz konkurs to przygoda intelektualna, której zwieńczeniem może stać się zdobycie stałego miejsca w zespole najczęściej nagradzanej za skutecznie i kreatywne działania agencji marketingu zintegrowanego. (Przemysław Wojak, Managing Partner Tequila\Polska)

W pierwszym etapie uczestnicy mają za zadanie rozwiązanie case study, który należy przesłać w terminie do 6 maja 2009r. na adres konkurs@tequilapolska.pl. Następnie wybrani uczestnicy zaproszeni zostaną na osobiste prezentacje swoich prac.

Informacje o konkursie będą dostępne na stronie internetowej www.tequiladlanajlepszych.pl. Dodatkowo zainteresowani będą mogli zadać pytania organizatorom w trakcie chatu on – line.

Informacje o konkursie pojawią się również w formie plakatów i ulotek na 5 poznańskich uczelniach (UAM, Uniwersytet Ekonomiczny, ASP. Wyższa Szkoła Bankowa i Wyższa Szkoła Nauk Humanistycznych) oraz 2 warszawskich (Uniwersytet Warszawski, Szkoła Głowna Handlowa i ASP),  a także w najważniejszych punktach miast.

Patronat medialny nad wydarzeniem objęli: magazyn Brief, SMB, portal Mediarun, portal BrandEnergizing.com oraz Radio Afera.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu