Nowe oblicze strony Volin

Specjalizująca się w produkcji kostiumów kąpielowych marki Volin – firma Solaris, proponuje użytkownikom nową odsłonę strony internetowej www.volin.pl. Za projekt i jego wykonanie odpowiedzialna jest agencja interaktywna ATOM. Odświeżona witryna jest przede wszystkim atrakcyjna wizualnie, nie tylko dzięki specyfice oferowanego produktu, prezentowanego w bardzo wysublimowany sposób, ale także ciekawym rozwiązaniom graficznym i zastosowaniu aplikacji Flash.

Użytkownik może skorzystać z najnowszego katalogu kolekcji oraz rozbudowanej tabeli rozmiarów, tak by każdy zakup kostiumu był w pełni przemyślany i udany. Możliwe jest także sprawdzenie dokładnego adresu dystrybutora na interaktywnej mapie Polski. W przypadku pojawienia się jakichkolwiek pytań i wątpliwości można skorzystać ze specjalnego formularza kontaktowego, dzięki któremu zainteresowany otrzyma szybką i precyzyjną odpowiedź zwrotną. Stworzony został ponadto atrakcyjny panel „Rozrywka” dla wszystkich wielbicieli wygaszaczy ekranu i tapet na pulpit komputera.

Producenci kostiumów liczą, że nowa witryna pomoże firmie w realizacji celów wizerunkowych, a przede wszystkim sprzedażowych w zbliżającym się okresie letnim, kiedy tego typu produkty są wyjątkowo popularne i poszukiwane przez użytkowników.

http://www.volin.pl

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu