Marynarska Point wynajęta w całości

Skanska Property Poland podpisała umowę z firmą Eurosport, która zdecydowała się wynająć ostatnią wolną powierzchnię (310 m2) w drugim z budynków kompleksu Marynarska Point na warszawskim Mokotowie.

Marynarska Point to nowoczesny projekt biurowy, składający się z dwóch niezależnych 10-pietrowych biurowców o powierzchni najmu około 26 tys metrów kwadratowych. Kompleks posiada znakomitą lokalizację na warszawskim Mokotowie.

Autorem projektu jest Michał Nocuń i jego zespół z biura architektonicznego Pro–Invest.

„Jesteśmy przekonani, że teraz, gdy kompleks Marynarska Point jest w pełni wynajęty mamy do zaoferowana potencjalnym inwestorom świetny produkt inwestycyjny” mówi Grzegorz Strutyński, Dyrektor Regionalny Skanska Property Poland.

Pośród najemców Marynarska Point znajdują się m.in.: Generali – trzeci co do wielkości europejski ubezpieczyciel i jedna z wiodących firm w branży sprzedaży ubezpieczeń i produktów finansowych (zajmuje 50% powierzchni w pierwszym z budynków), DnB NORD – jeden z najdynamiczniej rozwijających się banków w Polsce (zajmuje około 7 tys m2), ACNielsen – jeden z wiodących dostawców badań marketingowych,ACNielsen – międzynarodowa firma inżyniersko-konsultingowa.

W sumie, w ciągu 32 miesięcy komercjalizacji powierzchni, podpisano umowy z 16 najemcami, z których 15 już wprowadziło się do kompleksu Marynarska Point. Europsort przeniesie się do swej nowej siedziby w lipcu br.

Eurosport jest europejskim kanałem kablowym i satelitarnym, dostępnym w 54 krajach i nadającym w 20 językach. Eurosport należy do grupy TF1.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu