Hogart rozwija swoją działalność w zakresie rozwiązania Infor FMS SunSystems i rozpoczyna działalność na Ukrainie

Hogart – jeden z wiodących dostawców rozwiązań IT – rozpoczął działalność na rynku ukraińskim. Przedstawicielstwo Hogart na Ukrainie funkcjonuje pod nazwą Hogart Business Applications i swoją działalność rozpoczęło w kwietniu br.

Firma Hogart od lat dziewięćdziesiąt działa na polskim rynku jako dostawca i partner wdrożeniowy oprogramowania SunSystems (obecnie Infor FMS SunSystems). Od momentu przejęcia w roku 2006 całej linii produktów SunSystems przez światowego producenta – firmę Infor Global Solutions, Hogart stał się polskim partnerem tej globalnej korporacji.  Przez ponad 15 lat swojej działalności Hogart zbudował w Polsce bazę blisko 300 użytkowników SunSystems, którzy doceniają najwyższą, światową jakość świadczonych przez Hogart usług oraz stabilność lokalnego wsparcia technicznego.

Wychodząc naprzeciw potrzebom użytkowników nowoczesnych rozwiązań finansowych na nowych rynkach, Infor postanowił rozszerzyć swoją działalność na rynku ukraińskim. Dedykowanym partnerem firmy Infor w zakresie sprzedaży i świadczenia usług wdrożeniowych oraz technicznych rozwiązania Infor FMS SunSystems na Ukrainie została spółka Hogart Business Applications (kapitałowo w 100% zależna od Hogart).

W ramach porozumienia z Inforem, firma Hogart Business Applications będzie również realizowała usługę maintenance’u dla istniejących klientów SunSystems operujących na Ukrainie.

„Dzięki naszej obecności na Ukrainie zarówno istniejący, jak również przyszli użytkownicy rozwiązania SunSystems zyskają ogromne wsparcie rozwojowe i technologiczne. Nasze ogromne doświadczenie w zakresie wdrażania i support’u klientów SunSystems w Polsce z pewnością przełoży się na zdynamizowanie bazy klientów na rynku ukraińskim” – podkreśla Piotr Cierlik, Prezes Zarządu Hogart Business Applications oraz Członek Zarządu firmy Hogart.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu