Bezpłatne media przy zakupie rozwiązań automatyki taśmowej. Nowa promocja Tandberg Data

Tandberg Data, jeden z przodujących dostawców profesjonalnych systemów do zabezpieczania i archiwizacji danych, przygotowała atrakcyjną ofertę promocyjną dla swoich Klientów. Wszyscy, którzy w okresie do 30. czerwca 2009 zakupią jakąkolwiek „automatykę” taśmową Tandberg Data bazująca na napędach LTO-3 lub LTO-4 otrzymają połowę zakupionych nośników za darmo.

I tak przykładowo przy zakupie rozwiązania Tandberg StorageLoader LTO i jednoczesnym zamówieniu wraz z urządzeniem 5. kaset LTO-3 lub LTO-4 Klienci otrzymują natychmiast dodatkowe 5 kaset gratis. Zamówienie Tandberg StorageLibrary T24 lub T40+ wraz z nośnikami premiowane jest nawet 30 bezpłatnymi kasetami.

Tandberg StorageLoader LTO jest optymalnym rozwiązaniem do automatycznego backup’u. Autoloader o wysokości zaledwie 1U oferuje skompresowaną pojemność do 12,8 TB i prędkość przepływu danych do 864 GB/godzinę. 2 wymienne magazynki umożliwiają łatwe załadowanie i rozładowanie urządzenia, jak również wyjęcie kaset do celów archiwizacyjnych.

Tandberg StorageLibrary T24 dedykowana jest do zastosowania w otoczeniu wieloserwerowym. Biblioteka wspiera do dwóch napędów o połowie wysokości lub jeden napęd pełnej wysokości. T24 jest łatwo skalowanym urządzeniem, które przez wmontowanie drugiego magazynu można rozbudować z 12 do 24 slotów. Oferowane parametry to: pojemność do 38,4 TB i prędkość przepływu danych do 1,7 TB/godzinę.

Tandberg StorageLibraries T40+/T80+/T120+ są rozwiązaniami dedykowanymi dla środowisk klasy Midrange i Enterprise. Oferują pojemność do 182,4 TB i wydajność do 10,4 TB/godzinę przy sprzętowej kompresji danych2:1. Funkcja Capacity on Demand (COD – pojemność na życzenie) umożliwia użytkownikom zwiększenie pojemności dopiero wtedy, kiedy będzie to konieczne. Funkcja Performance on Demand (POD – wydajność na życzenie) pozwala na zainstalowanie do sześciu napędów LTO o pełnej wysokości lub do 12-tu napędów o połowie wysokości w zależności od wymagań związanych z transferem danych. Urządzenia są kompatybilne z przyszłymi generacjami technologii LTO, gdzie poprzez zainstalowanie tych napędów dodatkowo podwyższona zostanie zarówno wydajność i pojemność tych urządzeń.

Oferta promocyjna jest dostępna u autoryzowanych Partnerów i dystrybutorów TANDBERG DATA na terenie Polski.

Przykładowe ceny rynkowe zalecane przez producenta dla użytkowników końcowych bez VAT wynoszą:

  • Tandberg StorageLoader LTO, 8 slotów, 1xLTO-3 HH   3.045,- EUR
  • Tandberg StorageLibrary T24, 12 slotów, 1xLTO-3 HH   3.485,- EUR
  • Tandberg StorageLibrary T40+, 24 slotów, 1xLTO-3 FH   4.495,- EUR

Wszystkie rozwiązania automatyki taśmowej oferowane przez Tandberg Data są standardowo wyposażone w czytniki kodów kreskowych, zdalne zarządzanie, oprogramowanie Symantec Backup Exec QS-Edition oraz zestaw montażowy do szaf przemysłowych. Ponadto w cenie urządzenia zawarte są 3 lata gwarancji oraz 1 rok szybkiej (do 48 godzin) wymiany komponentów

W czasie trwania promocji obowiązują ogólne warunki dostaw i płatności wybranego Partnera/Dystrybutora. Oferta promocyjna obowiązuje od 1.04.2009 do 30.06.2009. Promocja nie może być łączona z innymi promocjami

Więcej informacji o promocji na portalu partnerskim lub na stronie internetowej:

http://www.tandbergdata.com/emea/en/about-us/press-room/promotions/

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu