Zaawansowane wideokonferencje za 85,40 zł na miesiąc

V2C – najbardziej rozbudowany na rynku program do komunikacji wideo i współdzielenia dokumentów podczas wideokonferencji – został udostępniony przez VCC Systems w modelu abonamentowym. Miesięczna stawka za korzystanie z programu przez jednego użytkownika to 85,40 zł brutto.

Nowa oferta VCC Systems powinna zainteresować przede wszystkim firmy z sektora MSP, które są zainteresowane ograniczeniem czasu i wydatków na podróże służbowe, a jednocześnie pragną zwiększyć częstotliwość osobistych kontaktów ze swoimi partnerami i klientami. Zaspokojenie tych wydawałoby się sprzecznych oczekiwań gwarantuje program V2C. Jego wykorzystanie do prowadzenia wideokonferencji pozwala bowiem osiągnąć dokładnie taki sam efekt, jak osobiste spotkanie.

Korzystając z V2C możemy usłyszeć i zobaczyć swoich rozmówców, zaprezentować im dowolny dokument, wymieniać pliki podczas trwania wideokonferencji. Dodatkowo całe spotkanie można nagrać, a sesje wideokonferencyjne uzupełniać komunikacją przez wbudowany w program komunikator. Wszystko to przy zachowaniu pełnego bezpieczeństwo i poufności przekazywanych podczas wideokonferencji treści. Warto także dodać, że w wideokonferencjach prowadzonych przy pomocy V2C może uczestniczyć nawet 200 osób – przekonuje Dariusz Latecki, Dyrektor Generalny VCC Systems, zajmującej się dystrybucją programu V2C w Polsce.

Przedsiębiorstwo – decydując się na abonament V2C – nie ponosi żadnych kosztów związanych z zakupem programu. Nie potrzebne są także żadne inne dodatkowe inwestycje, bo z V2C można korzystać z dowolnego komputera PC, po zalogowaniu się na specjalną stronę www przez przeglądarkę IE. Potem należy jeszcze podłączyć kamerkę internetową, mikrofon i słuchawki. To wystarczy, żeby przeprowadzać wideokonferencje z dowolną osobą na świecie, dowolną ilość razy. Warunkiem jest jednak posiadanie przez obie firmy, które chcą przeprowadzić ze sobą wideokonferencje, licencji na korzystnie z V2C w modelu abonamentowym.

Żeby mieć pełną swobodę w prowadzeniu wideokonferencji firma powinna wykupić 2 licencje. Wtedy będzie mogła udostępniać tą drugą licencję dowolnej osobie, z dowolnej innej firmy. Dzięki temu, wszystkie rozmowy „nie na telefon” – wstępne spotkania handlowe, spotkania grup projektowych, robocze spotkania z klientem – będzie można przeprowadzać nie wstając od własnego biurka. Oszczędności czasu i pieniędzy są olbrzymie, bo miesięczny wynajem programu V2C jest niższy niż jedna delegacja np. z Krakowa do Warszawy – podpowiada Dariusz Latecki.

Dodatkowe informacje na temat V2C – w tym m.in. prezentację programu, a także możliwość darmowego przetestowania jego funkcji – można znaleźć na stronie http://www.vccsystems.pl/v2c.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu