Produkty Sanitec KOŁO wyróżnione w konkursie „Łazienka – Wybór Roku”

Już po raz ósmy miesięcznik Łazienka przyznał nagrody w konkursie „Łazienka – Wybór Roku”. Firma Sanitec KOŁO otrzymała w nim dwa wyróżnienia za ceramikę łazienkową Flow 300 marki Keramag i akcesoria dla niepełnosprawnych Basic marki KOŁO.

Miesięcznik Łazienka to branżowe pismo poświęcone tematyce łazienkowej. Organizowany od ośmiu lat konkurs „Łazienka – Wybór Roku” ma na celu wskazanie najciekawszych i najlepszych produktów wyposażenia łazienek dostępnych na polskim rynku.

Flow 300 i Basic

Firma Sanitec KOŁO otrzymała w konkursie wyróżnienia w dwóch kategoriach. Seria Flow 300 marki Keramag znalazła się w gronie laureatów w kategorii Ceramika sanitarna. Flow 300 to kolekcja nowoczesnej ceramiki i mebli, które wprowadzają do łazienki harmonię i nowoczesną elegancję. Seria została zaprojektowana przez światowej sławy designera Hadi’ego Teherani, a inspirowana była naturą, szczególnie morskimi falami. To ich miękkość odnajdziemy w „płynących” kształtach ceramiki Flow 300. Drugie wyróżnienie – w kategorii Wyposażenie dla niepełnosprawnych, otrzymała seria Basic marki KOŁO. Uchwyty i poręcze z tej serii zapewniają komfort osobom starszym oraz mniej sprawnym. Akcesoria KOŁO Basic usprawnią korzystanie ze specjalnych misek ustępowych, umywalek czy wanny. Produkty te ułatwiają samodzielne korzystanie z łazienki.

Najlepsi wygrywają

„Łazienka – Wybór Roku” to jedyny konkurs w kraju poświęcony wyłącznie wyposażeniu łazienek. Oceniane są w nim m.in. wzornictwo, funkcjonalność, jakość użytych  materiałów oraz innowacyjność rozwiązań technologicznych zastosowanych w zgłoszonych produktach. Jury co roku wybiera grono firm, których produkty są szczególnie warte uwagi klientów. Wśród nich w tym roku znalazła się także firma Sanitec KOŁO – producent m.in. nowoczesnej ceramiki sanitarnej, wanien i kabin prysznicowych, których wizytówką jest niebanalne wzornictwo i świetna jakość wyrobów.

Więcej informacji o produktach firmy Sanitec KOŁO można znaleźć pod adresami www.kolo.com.pl i www.keramag.pl.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu