Nowa forma reklamowa w ofercie sieci V2Media – Vstitial ze skinem

W kampanii telefonu Samsung Ultra Touch, realizowanej w Internecie przez sieć V2Media, po raz pierwszy wykorzystano Vstitial połączony ze skinem.

Skin wyświetlany z Vstitial’em został dopasowany do niego w taki sposób, aby obie formy się uzupełniały. Dla wzmocnienia efektu na samym skinie zastosowano dodatkowo animację w postaci wirującej smugi światła – motywu przewodniego kampanii Samsunga.

„Reklama video coraz częściej gości w polskim Internecie, zaś Klienci wykazują coraz odważniejsze podejście do tego tematu. Staramy się im zatem proponować różnorodne możliwości wykorzystania form video” – mówi Marcin Olszewski Managing Director V2Media. „Vstitial ze skinem to doskonałe narzędzie do działań wizerunkowych. Kampania Samsunga jest tego najlepszym przykładem – połączenie odpowiedniego spotu video z dobrym skinem uwypukla cechy produktu, jakimi są nowoczesność i multimedialność”- dodaje Marcin Olszewski.

Vstitial ze skinem emitowany będzie do połowy kwietnia w pakiecie dedykowanym obejmującym m.in. witryny Rzeczpospolita.pl, MediaRun.pl, Parkiet.com czy MSP.Money.pl. Kreację można także zobaczyć pod adresem http://www.v2media.pl/przyklady/rp/?ev_samsung_ultra_2. Za mechanizm nowej formy odpowiada w całości ARBOinteractive Polska. Kampanię w sieci V2Media zaplanowała i kupiła agencja interaktywna Next, należąca do grupy Starcom MediaVest.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu