Kawowo – kremowa kolekcja Obsessive

Kawa jest jednym z najbardziej popularnych napojów na świecie. Z mlekiem, czarna, gorzka lub słodzona, rozpoczyna dzień niejednej kobiety. Kawa to napój przede wszystkim pobudzający. Jej aromat i smak wręcz uzależnia. Do najbardziej popularnych odmian należą: espresso, cappuccino, latte. W zależności od kraju, występuje regionalne nazewnictwo kaw. Na przykład włoskie macchiato w Hiszpanii nazywane jest Cortado (nie dodaje się spienionego mleka tylko zwykłe lub skondensowane).

Niezwykłym smakiem kuszą również desery, których bazą jest napój kawowy. Tort kawowy, Semifreddo kawowe, czy niezwykle subtelne, okrzyknięte deserem zakochanych Tiramisu. To tylko niektóre propozycje, które mogą stać się nieodzownym dodatkiem spotkań we dwoje.

Projektanci marki Obsessive, inspirując się magicznym napojem, jakim jest kawa, przygotowali specjalną kolekcję „Palace of love” w kremowo – brązowych kolorach. W skład linii wchodzi niezwykle zmysłowa sukienka Cappuccino, komplet Cortado – spódniczka oraz wiązany na szyi i plecach gorsecik, jak również delikatny komplet Tiramisu, składający się z majteczek i biustonosza, który zamiast tradycyjnych ramiączek posiada rękawki motylki. Detalem łączącym wszystkie produkty jest brązowa kokardka, dodająca kolekcji kokieteryjności.

Cena od: 69zł

Więcej informacji na: www.obsessive.pl

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu