DM BOŚ S.A. poszerza zespół analityków

Do zespołu analityków Domu Maklerskiego BOŚ S.A. dołączył Marek Rogalski. Będzie odpowiedzialny za rozwój działu analiz walutowych oraz promocję usług oferowanych przez Biuro w zakresie instrumentów pochodnych. Wesprze również działania edukacyjne prowadzone przez DM BOŚ.

Marek Rogalski rozpoczął współpracę z Domem Maklerskim BOŚ S.A. z początkiem kwietnia br. Będzie odpowiadał za rozwój działu analiz walutowych oraz promocję rynku pochodnych. Poza komentarzami związanymi z rynkiem walutowym Rogalski będzie komentował również bieżące wydarzenia z rynku oraz współtworzył materiały analityczne dla klientów Biura. Ma również wesprzeć działania edukacyjne prowadzone przez DM BOŚ S.A. – zarówno poprzez szkolenia dla inwestorów, jak również redagowanie części edukacyjnej na bossa.pl. Decyzja o podjęciu współpracy z Rogalskim związana jest m.in. z objęciem przez DM BOŚ S.A. – w styczniu br. – funkcji animatora na rynku kontraktów walutowych oraz działaniami Biura w celu wspierania rozwoju tego segmentu rynku.

„Widzimy rosnące zainteresowanie klientów indywidualnych rynkiem walutowym. Możliwości inwestycyjne, jakie stwarza ten rynek mobilizują nas do działania. Poza aktywnym pełnieniem funkcji animatora, naszym celem jest dalsza promocja tego segmentu oraz wsparcie inwestorów w inwestowaniu w kontrakty walutowe. Wierzę, że współpraca z ekspertem, który posiada w tym obszarze tak duże doświadczeniem pomoże nam w realizacji naszych zamierzeń”- powiedział Radosław Olszewski, Prezes Zarządu DM BOŚ S.A.

„Patrząc na dynamiczny rozwój rynku walutowego na świecie, widać wyraźnie, iż drzemie w nim ogromny potencjał. Polscy inwestorzy zasługują na ofertę z prawdziwego zdarzenia. Giełdowa bessa pokazała, iż warto postawić też na alternatywne rynki, gdzie można zarabiać niezależnie od gospodarczej koniunktury” – zaznaczył Marek Rogalski, analityk DM BOŚ S.A.

Marek Rogalski swoją karierę rozpoczynał w Gazecie Giełdy Parkiet. Od kilkunastu lat związany jest z rynkiem jako główny analityk dużych instytucji finansowych, w tym domów maklerskich, specjalizujących się w rynku walutowym. Obecnie Rogalski znajduje się w czołówce najczęściej cytowanych analityków w Polsce. Kilkakrotnie wskazywany był jako najtrafniej prognozujący analityk. Jest absolwentem Wyższej Szkoły Przedsiębiorczości i Zarządzania im. Leona Koźmińskiego w Warszawie.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu