Wielki Finał Wielkiej Loterii ARCHON+

Znamy już szczęśliwego Zwycięzcę IV Edycji Wielkiej Loterii ARCHON+ Kup Projekt Domu i Wygraj Samochód!

Spośród wszystkich nadesłanych w ciągu 12 miesięcy trwania loterii kuponów konkursowych wylosowaliśmy szczęśliwego Laureata loterii organizowanej. „Pani Danuta Widurek, która zakupiła w marcu 2008 r. projekt Domu na wzgórzu 2 (P) i odesłała do nas kupon konkursowy została właścicielką srebrnej Skody Octavii. Zgodnie z regulaminem wszystkie losowania loterii były przeprowadzane pod nadzorem osoby upoważnionej przez Ministerstwo Finansów do kontroli Loterii promocyjnych”- mówi Jerzy Kala z ARCHON+ Biuro Projektów.

Kolejne wielkie emocje będą towarzyszyć losowaniu następnej Skody Octavii w V edycji Loterii już za rok. We wtorek 31 marca punktualnie o godz. 19.00 w Salonie Skody w Krakowie odbyło się uroczyste przekazanie NAGRODY GŁÓWNEJ w LOTERII ARCHON+. Pani Danuta Widurek wraz z rodziną odebrała kluczyki do srebrnej OCTAVII. „Radości było mnóstwo, kiedy cała rodzina mogła wygodnie usiąść w samochodzie i poznać wszystkie jego nowinki techniczne. Serdecznie zapraszamy wszystkich do udziału w Loterii , naprawdę warto”- podsumowuje Jerzy Kala z ARCHON+.

Szczęśliwy projekt, Dom na wzgórzu 2 (P) to przytulny dom dwurodzinny z poddaszem użytkowym i częściowym podpiwniczeniem. Dwie bryły budynku tworzą harmonijną całość. Na strefę dzienną bryły głównej składa się: salon z aneksem jadalnym, dodatkowy pokój, który może pełnić funkcję gabinetu i kuchnia z dodatkowym kompleksem jadalnym oraz toaleta. Poddasze to strefa nocna, zawiera cztery ustawne pokoje oraz łazienkę. Strefę dzienną tworzą: salon z otwartą kuchnią z aneksem jadalnym oraz toaleta. Na poddaszu mamy dwa dwuosobowe pokoje oraz łazienkę. W piwnicy skomasowano funkcję gospodarczą domu: kotłownię oraz dwa duże pomieszczenia gospodarcze. Idealny dom dla wielopokoleniowej rodziny, ekonomiczny a zarazem funkcjonalny. Może on również pełnić funkcję mieszkania z możliwością wynajęcia, jako dodatkowego źródła dochodu.

Zobacz szczęśliwy projekt domu Dom na wzgórzu 2 (P) na www.archon.pl

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu