Nowa agencja eventowa podnosi poziom endorfin

Na polskim rynku eventowym pojawiła się nowa agencja – endorfina events. Jej założycielami są, doświadczeni w branży, Agnieszka Sołtysiak i Maciej Ledzion. Agencja ma już pierwszych swoich klientów.

endorfina events jest agencją wyspecjalizowaną w kreacji i produkcji wydarzeń specjalnych. Skąd pomysł na nazwę? Eventy to emocje. Oczywiście pozytywne, a od nich prosta droga do endorfin.

„Najlepsze eventy wychodzą z rąk ludzi, którym dobrze się ze sobą pracuje. Nam było „po drodze”, a ponieważ po tak dużych i wielu projektach jakie do tej pory zrealizowaliśmy, założenie własnej agencji było naturalnym, kolejnym krokiem”. – mówi Agnieszka Sołtysiak, Partner w endorfina events.

Sołtysiak eventy produkuje nieustannie od 2003 roku. Pracowała m.in. dla Canal+, UNICEF, Mercedes Benz, Shell, British American Tobacco, AGORA, Netia, czy Aster w największych agencjach eventowych w Polsce. Była szefem zespołu odpowiedzialnego za wszystkie produkcje eventowe dla Phillip Morris. Produkowała także wydarzenia specjalne za granicą.

Co wyróżnia endorfina event? Dbałość o detale!

„Rzetelnie podchodzimy do kosztorysów już na poziomie przetargów. Dbamy o interes i kieszenie naszych, Klientów dlatego sprzedajemy tylko dokładnie sprawdzone, zarezerwowane i policzone co do złotówki koncepcje. Wszystko po to by móc realizować projekty dokładnie tak, jak przedstawiamy je naszym Klientom”. – powiedział Maciej Ledzion, Partner w endorfina events.

Ledzion z branżą eventową związany jest od 2004 roku. Pierwsze doświadczenie zdobywał jako marketing manager turnieju tenisowego J&S Cup. Następnie pracował w Pernod Ricard odpowiadając za strategię marketingową marki Ballantine’s w Polsce. Uczestniczył również w produkcji wydarzeń specjalnych dla takich klientów jak Shell Polska, Axel Springer, Canal+ czy Tele2. Przez ostatni rok pełnił funkcję New Business Directora w jednej z członowych agencji interaktywnych.

Agencja endorfina events istnieje od początku 2009 roku. Wśród jej klientów są m.in.: MTV Networks Polska (MTV, MTV HD, VIVA, Nickelodeon), PKO SA, Google Polska, Food Care (Tiger).

Więcej na stronie www.endorfina.eu

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu