Infor usprawnia wydajność w obszarze produkcji dyskretnej. Aplikacja Infor MyDay dostępna jest już dla platformy Infor ERP LN

Firma Infor poinformowała dzisiaj o wprowadzeniu aplikacji Infor MyDay dla Infor ERP LN, czyli platformy do zarządzania zasobami przedsiębiorstw w obszarze produkcji dyskretnej. MyDay to nowoczesny i dynamiczny interfejs do aplikacji Infor, który pozwala na centralny dostęp do wszystkich informacji potrzebnych w codziennej pracy. Firmy korzystające z Infor ERP LN z Feature Pack 5 (lub wyżej) mogą skorzystać z nowej aplikacji już dziś, bez żadnych dodatkowych opłat.

Infor MyDay wybiera najbardziej kluczowe i potrzebne dane zgromadzone w Infor ERP LN i dostarcza je do konkretnych pracowników zgodnie z ich rolą i zadaniami w organizacji. W przeszłości systemy ERP często “ukrywały” dane przed użytkownikiem utrudniając ich analizę i wykorzystanie. Aplikacja MyDay zmienia sytuację całkowicie i daje dostęp do danych właściwym ludziom ułatwiając i przyspieszając reakcje firmy.

“System ERP LN firmy Infor był dla nas wyjątkowo skutecznym narzędziem w usprawnieniu procesów biznesowych, znacząco zmniejszając koszty administracji i dając dużo lepszy dostęp do naszych danych” powiedział Frans Brackel, menedżer ds. logistyki w firmie Drefema, wiodącym producencie bezpiecznych siodełek rowerowych w Holandii. “Rozpoczynamy właśnie korzystanie z aplikacji Infor MyDay i mamy duże nadzieje związane z dostępem do najaktualniejszych danych w czasie rzeczywistym. Przegląd wyników i wgląd online do raportów wraz z możliwością dojścia do danych wyjściowych, będą szczególnie cenne dla naszych użytkowników. Wdrożenie Infor MyDay wraz z kolejnymi komponentami i aplikacjami systemu ERP LN, takimi jak Infor Decisions, da naszej firmie potężny zwrot z inwestycji i pozwoli nam zrozumieć głębiej nasze wyniki biznesowe.”

Spersonalizowana informacja w Infor MyDay to pomoc dla producentów

Firma Infor zidentyfikowała ponad 150 stanowisk w obszarach: operacyjnym, sprzedaży, produkcji czy finansowym, dla których aplikacja Infor MyDay potrafi personalizować dostarczaną informację. Przekazywane użytkownikom dane mogą pomóc producentowi w poprawieniu przepływów finansowych, zyskowności, zmniejszeniu kosztów operacyjnych, poprawie jakości i szybszym reagowaniu na problemy.

Firmy działające w obszarze produkcji dyskretnej muszą znajdować ciągle nowe sposoby na redukowanie kosztów bez narażania jakości. Aplikacja Infor MyDay pozwala osobom w dziale operacyjnym i w dziale produkcji analizować wykorzystanie zasobów, zużycie materiałów i inne dane związane z produkcją. Daje to wgląd w zmiany w trendach cenowych oraz zagadnieniach jakości. Użytkownicy, wykorzystując informacje z Infor MyDay, podejmą lepsze decyzje, unikną niepotrzebnych wydatków i zanotują ogólny wzrost efektywności działania.

Producenci korzystający z Infor MyDay mogą poprawić obsługę klienta korzystając z informacji o faktycznym koszcie obsługi w konkretnym przypadku, co pozwala na priorytyzację inwestycji w klientów pod kątem opłacalności. Poprzez analizowanie napływających zamówień i stanu magazynowego aplikacja jest w stanie informować działy sprzedaży i finansów o aktualnych cenach produktów, poziomie oferowanych i faktycznych zniżek a także pomagać w redukcji kosztów i dodawaniu dopasowanych usług. Z punktu widzenia firmy, taka przejrzystość w dostępie do danych przyczynia się do maksymalizacji przychodów i zysków.

Dodatkową korzyścią dla producentów oferowaną przez Infor MyDay jest usprawnienie przepływów finansowych poprzez dostarczanie działowi finansowemu szczegółowych danych, co pozwala na lepsze zarządzanie kapitałem i szybsze optymalizowanie przepływów.

“Rozwiązania ERP od wielu lat polegały na zbieraniu i organizowaniu gigantycznych ilości danych z całego przedsiębiorstwa – od sterowania produkcją po zarządzanie administracją firmy” powiedział Jeff Abot wiceprezes ds. marketingu rozwiązań Infor. “Aplikacja MyDay przenosi systemy ERP na kolejny etap w rozwoju poprzez dostarczanie właściwych danych do odpowiednich użytkowników, co oznacza dla tych ostatnich koniec kłopotliwego grzebania w kolumnach liczb.

Architektura Infor Open SOA

Aplikacja Infor MyDay oparta jest na architekturze zorientowanej na usługi – Infor Open SOA, która wykorzystuje branżowe standardy języka danych biznesowych do wymiany informacji między rozwiązaniami Infor i innymi systemami. Infor Open SOA stanowi podstawę do integracji danych pochodzących zarówno z systemów Infor, jak i z systemów zewnętrznych. Dzięki tej wyjątkowej architekturze klienci Infor mogą w szybki sposób dodawać kolejne aplikacje zarówno pochodzące z Infor, jak i od innych dostawców lub stworzone wewnętrznie. W ten sposób unikają zakłócania pracy innych systemów. Użytkownicy mogą być zatem pewni, że wprowadzanie kolejnych komponentów i udoskonaleń do aplikacji będzie procesem bezbolesnym.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu