Bądź online, jedź taniej na urlop – nowość na portalu HolidayCheck.pl

Dostęp do ofert większości wiodących biur podróży w Polsce, możliwość porównania wielu promocji oraz cen w jednym miejscu– wszystko przedstawione przejrzyście, dostępne całą dobę, bez konieczności wychodzenia z domu- to zalety rezerwowania urlopu on line. Polacy, w porównaniu do turystów z Europy Zachodniej, wciąż jednak rzadziej korzystają z tego udogodnienia. HolidayCheck – niezależny portal o tematyce turystycznej- zachęca do zmiany przyzwyczajeń i nagradza, oferując bon wycieczkowy o wartości 150 zł w zamian za rezerwację wyjazdu on line na swojej stronie.

Rezerwowanie wycieczki on line jest szybkie i bardzo łatwe, a dane osobowe chronione i bezpieczne. Urlopowicz może porównać w jednym miejscu wszelkie dostępne promocje, a także ceny wycieczek od różnych tour operatorów, wyświetlając je np. od najtańszej do najdroższej. Wszystko to bez konieczności telefonowania i odwiedzania kilku biur podróży.

Wyszukiwarka internetowa HolidayCheck.pl umożliwia dopasowanie wycieczki do indywidualnych preferencji nawet najbardziej wymagajcym urlopowiczom. Oprócz podstawowych kryteriów wyboru, takich jak standard hotelu czy długość wyjazdu, uwględnia ona takie życzenia, jak możliwość uprawiania sportów na miejscu, specjalne udogodnienia dla rodzin z dziećmi, położenie hotelu tuż przy plaży lub obok dyskotek i klubów. Wszystkie informacje na stronie są na bieżąco
aktualizowane.

Wyjątkową korzyścią dla użytkowników portalu HolidayCheck.pl jest możliwość zapoznania się z wiarygodnymi ocenami hoteli, wystawionymi przez samych turystów, którzy już spędzili w nich swoje wakacje. Dzięki temu nasi klienci mogą byc spokojni, że zarezerwują dobry, sprawdzony obiekt, zawsze wiedzą, za co płacą i mogą uniknąc przykrych niespodzianek na miejscu.- mówi Elżbieta Naklicka, menedżer portalu.

Każdy, kto do 30 kwietnia zarezerwuje online na www.HolidayCheck.pl usługę turystyczną, otrzyma bon wycieczkowy o wartości 150 zł na zakup następnej wycieczki na portalu.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu