Produkty DLH nominowane do nagrody Produkt Roku 2009

Deski tarasowe Ipe iClip oraz Merbau Nora zostały nominowane do nagrody Produkt Roku 2009 w kategorii „Nawierzchnie”. W plebiscycie organizowanym, już po raz drugi, przez portal architekturakrajobrazu.info, głosują przede wszystkim użytkownicy portalu, czyli architekci krajobrazu i projektanci ogrodów, studenci kierunków ogrodniczych i architektury krajobrazu, wykonawcy terenów zielonych, właściciele domów, działek i inni miłośnicy ogrodów.

„Nominacja bardzo nas cieszy. Tym bardziej, że wyboru produktu roku dokonują ludzie szczególnie wymagający” mówi Szymon Gacki z DLH. „Doceniają innowacyjność naszych produktów i ich niezwykłą praktyczność.”

Pierwszy nominowany produkt to deska tarasowa Ipe iClip®. Jest montowana za pomocą systemu iClip®, który umożliwia instalację bez widocznych wkrętów i elementów mocujących. Dzięki temu można otrzymać jednolitą powierzchnię tarasu. Drewno Ipe charakteryzuje się dekoracyjną strukturą i kolorystyką przechodząca z oliwkowej zieleni w ciemny brąz.

Drugi z nominowanych produktów to deski Merbau Nora. Wykonane z jednolitego kolorystycznie drewna merbau są niezwykle stabilne i odporne na biodegradację, co czyni je jednym z najczęściej polecanych gatunków drewna egzotycznego stosowanym zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynku. Przy instalacji profilu Nora wskazane jest zastosowanie specjalnie zaprojektowanych do tego celu wkrętów iFix® wraz z kołkami maskującymi, wykonanymi z tego samego gatunku drewna co deska tarasowa. W rezultacie po montażu powierzchnia tarasu wygląda jednolicie, zaś miejsca mocowania wkrętów są niewidoczne.

Głos można oddawać pod adresem http://www.architekturakrajobrazu.info/Table/Produkt-Roku-2009/Nawierzchnie/ lub za pośrednictwem SMS.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu