Mobiltek S.A. na Gigacon 2009 – „Mobilne Rozwiązania dla Przedsiębiorstw”

Już 7 kwietnia odbędzie się VII edycja konferencji poświęconej nowoczesnym rozwiązaniom mobilnym „Gigacon 2009 – Mobilne Rozwiązania dla Przedsiębiorstw.” Wśród zaproszonych ekspertów znajdą się między innymi przedstawiciele krakowskiej spółki Mobiltek, którzy przedstawią swoje doświadczenia w tej dziedzinie oraz poruszą następujące kwestie:

  • tendencje w standaryzacji systemów do obsługi bankowości mobilnej, w kontekście globalnych trendów;
  • przyszłość aplikacji a zarządzanie usługami bankowymi;
  • technologie które zadominują bankowość mobilną;
  • interaktywność usług w kontekście nowoczesnych systemów przeznaczonych do zarządzania kontem bankowym.

Wszystkich zainteresowanych tematyką „mobilnych rozwiązań dla przedsiębiorstw” zapraszamy do udziału w konferencji, która odbędzie się w Hotelu Novotel Airport w Warszawie (wstęp wolny). Pozostałe informacje dotyczące tego wydarzenia dostępne są pod adresem http://www.mobile.gigacon.org

Przeglądarka może nie wspierać wyświetlania tego obrazu.

Podstawowym obszarem działalności krakowskiej spółki Mobiltek S.A. jest agregacja usług SMS oraz świadczenie usług z zakresu mobilnych usług finansowych. Spółka jest laureatem wielu prestiżowych konkursów międzynarodowych i zwycięzcą licznych nagród za innowacyjność technologiczną i kreację. Ponadto Mobiltek zajmuje się projektowaniem i rozwojem nowoczesnych aplikacji przeznaczonych na telefony komórkowe.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu