Dzięki placemniej.pl od dziś zapłacisz dużo mniej

Zmiana dostawcy Internetu, operatora komórkowego, a także wybór odpowiedniego kredytu bankowego  czy najtańszego ubezpieczyciela samochodowego nie stanowi już problemu. Dzięki serwisowi placemniej.pl można wygodnie i szybko, a przede wszystkim bezpłatnie porównać usługi różnych dostawców i wybrać tą, która najbardziej nam odpowiada. Już teraz platforma umożliwia skorzystanie  z porównywarki usług finansowych, taryf telefonii komórkowej i internetu. Wkrótce dostępne będą również ubezpieczenia. Docelowo porównywarka  zamierza zebrać w jednym miejscu wszystkie rodzaje usług dla gospodarstw domowych i firm.

Dokładne poznanie ofert wielu usługodawców w celu wybrania tej najlepszej jest bardzo żmudne i pracochłonne. Nawet wykorzystanie internetu w celu zebrania informacji ze stron dostawców zabiera mnóstwo czasu. A i to często nie zapewnia nam dokładnej  wiedzy. Jedynym rozwiązaniem pozostaje wtedy dodzwonienie się do biura obsługi klienta w celu uzyskania potrzebnej informacji, co nie jest wbrew pozorom rzeczą prostą.

Portal placemniej.pl powstał z myślą o tych wszystkich, którzy cenią sobie swój czas i pieniądze. Użytkownik ma możliwość porównania w jednym miejscu cen usług wszystkich dostawców i przejrzenia ich specjalnych ofert i  promocji. Ponadto portal umożliwia zamówienie wybranej oferty online, dzięki czemu klient nie musi już nawet wychodzić z domu.

Korzystanie ze strony ułatwia także słownik pojęć związanych z poszczególnymi  rodzajami usług, który pozwala zaznajomić się ze stosowaną tam terminologią.

Najważniejszym atutem portalu jest jego niezależność. Porównanie usług w Płacę Mniej jest obiektywne, dlatego na wynik końcowy wpływają tylko wybrane przez użytkownika parametry ofert  znajdujących się w naszej bazie. Prezentowane informacje pochodzą z różnych źródeł i są na bieżąco aktualizowane, dzięki czemu użytkownicy są pewni, że wybrana przez nich opcja jest dostępna.

Porównywarka placemniej.pl porównuje następujące rodzaje usług:

  • telefonia komórkowa ( z podziałem na oferty dla domu i dla firmy oraz na oferty na abonament, kartę i mix)
  • internet (z podziałem na oferty indywidualne i dla biznesu)
  • usługi finansowe (z podziałem na kredyty gotówkowe, kredyty samochodowe, kredyty hipoteczne i pożyczki hipoteczne)
  • ubezpieczenia samochodowe

Dotychczasowi partnerzy to wszyscy liczący się w poszczególnych branżach dostawcy:

  • w branży komórkowej są to m.in.  Orange i Play
  • w branży internetowej: m.in. Telekomunikacja Polska i Netia
  • w dziedzinie ubezpieczeń komunikacyjnych: m.in. Hestia, PZU, Generali, mBank, Benefia, Uniqa, Compensa, HDI
  • w dziedzinie usług finansowych: m.in.Dominet Bank, Toyota Bank, ING Bank Śląski, City Handlowy, Gold Finance, Expander, Cetelem Polska, Provident
PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu