Zdrowisie na Wielkanoc

Tagi:

„Zajączek Wielkanocny” to jedna z najdłuższych tradycji, sięgająca XVII w. Od zwykłych zajączków różni się tym, że ma koszyczek, w którym ukryte są prezenty dla dzieci.

Od wczesnego ranka w Niedzielę Wielkanocną nasze maluchy poszukują koszyczków z niespodziankami, kolorowymi jajami wielkanocnymi i łakociami.

Ciekawym pomysłem na świątecznego „zająca” jest zestaw pysznych miśków należących do linii Zdrowisie, które wzbogacą dietę dzieci w składniki niezbędne do prawidłowego rozwoju.

  • Zdrowisie Brzuchomocni o smaku białej czekolady stanowią unikalne połączenie probiotyku z prebiotykiem, są dedykowane dzieciom o obniżonej odporności.
  • Zdrowisie Bystrogłówki o smaku mlecznej czekolady zawierają kwasy omega – 3, – 6, – 9 oraz witaminę E, dzięki czemu pomagają zachować doskonałą kondycję fizyczną i umysłową dzieci.
  • Zdrowisie Vitasiłacze to zestaw witamin i mikroelementów w postaci żelków o smaku owocowym, niezbędnych do prawidłowego wzrostu i rozwoju.

Zabawne miśki, tworzące rodzinę Zdrowisie, nie zawierają sztucznych substancji słodzących, barwników i konserwantów, dlatego są bezpieczne dla młodego organizmu. To doskonały prezent na wielkanocnego zająca. Zdrowisie naturalnie i bezpiecznie wzmocnią organizmy naszych dzieci.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu