Wspólna promocja Euronetu, Tak Taka i Play na stacjach Statoil

Bankomat 24/Euronet Sp. z o.o., największy w Polsce niezależny operator i właściciel sieci bankomatów oraz dostawca usługi e-Pay, organizuje promocję zestawów startowych oraz doładowań kont pre-paid na stacjach benzynowych Statoil. Zakup starterów i zasileń elektronicznych Era Tak Tak oraz Play poprzez terminal Euronetu w kasie stacji premiowany będzie dodatkowymi punktami w programie Premium Club. Promocja trwa od 1 kwietnia do 31 maja br.

Program Premium Club – którego partnerem jest m.in. firma Statoil Polska – został stworzony dla osób, które oprócz zakupów chcą gromadzić punkty, wymieniane następnie na nagrody. Dzięki współpracy firmy Euronet z siecią telefonii komórkowej Era oraz Play, klienci stacji Statoil mają możliwość zdobywania dodatkowych punktów w nowy sposób. Oprócz transakcji realizowanych przy użyciu karty Premium Club program obejmuje również okresową promocję związaną z zakupem starterów oraz elektronicznych kuponów doładowujących poprzez terminal Euronetu w kasie stacji.

W kwietniu i maju br. klienci stacji Statoil mogą zdobyć punkty Premium Club przy okazji zakupu zestawu startowego Tak Tak o nominale 9 zł (20 punktów PC) oraz elektronicznych kuponów doładowujących Tak Tak o wartości 50, 100 i 150 zł (odpowiednio 50, 100 lub 150 punktów PC).

Promocja obejmuje również zestawy startowe PLAY o nominale 5 zł (20 punktów PC) oraz doładowania elektroniczne PLAY o wartości 50, 100 i 150 zł (odpowiednio 50, 100 lub 150 punktów PC).

„Potrzeba szybkich i wygodnych doładowań kont telefonów pre-paid jest w Polsce na tyle powszechna, że klienci przyzwyczaili się już do swobodnego zakupu zasileń przy okazji codziennych czynności takich jak np. wizyta na stacji benzynowej. Stąd też udział Euronetu w wielopartnerskim programie Premium Club, z którego mogą skorzystać różne grupy klientów” – powiedziała Barbara Szewc, Marketing Manager w firmie Euronet.

Obecnie Euronet jest wiodącym dystrybutorem doładowań pre-paid w Polsce. Poprzez sieć swoich bankomatów i terminali POS przetwarza ponad 3 mln transakcji zasileń elektronicznych miesięcznie, osiągając tym samym 16% udział w rynku. Firma dysponuje siecią ponad 12 000 terminali POS w ponad 8 500 lokalizacjach. Znajdują się one m.in. w salonach prasowych sieci HDS (In Medio i Relay), na stacjach benzynowych Lukoil i Statoil, a także na terenie placówek handlowych sieci Tesco, Real oraz Powszechnej Spółdzielni Spożywców „Społem” w Białymstoku.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu