Nominacja dla InPost w konkursie World Mail Awards

InPost – największy niezależny operator pocztowy o zasięgu ogólnokrajowym, należący do grupy kapitałowej Integer.pl – został nominowany w międzynarodowym konkursie World Mail Awards 2009 w kategorii Wzrost. Jest to już druga nominacja dla firmy InPost w tym prestiżowym konkursie i jednocześnie jedyna dla polskiego prywatnego operatora pocztowego.

Międzynarodowy konkurs World Mail Awards 2009 organizowany jest już od 10 lat. Jego celem jest uhonorowanie film świadczących najlepsze praktyki na rynku usług pocztowych. W tegorocznej edycji nominowanych zostało 21 firm reprezentujących 16 krajów w 12 kategoriach, m.in.: technologia, bezpieczeństwo, innowacyjność czy usługi e-commerce. W tym roku do World Mail Awards zakwalifikowały się tylko dwie firmy z Polski – w tym spółka InPost. Ogłoszenie wyników konkursu nastąpi podczas uroczystej gali, która odbędzie się 6 maja w Monachium.

„Druga nominacja w tak prestiżowym międzynarodowym konkursie to dla nas wielkie wyróżnienie i potwierdzenie wysokiej jakości świadczonych usług. Jest to dowód uznania dla naszej pracy oraz słuszności przyjętej przez InPost strategii rozwoju, nastawionej na systematyczne poszerzanie oferty o innowacyjne usługi. Z roku na rok zwiększamy liczbę Punktów Obsługi Klienta. Obecni jesteśmy już w blisko 800 placówkach. Dynamicznie wzrasta również ilość dostarczonych przez nas przesyłek. Tylko w 2008 roku liczba listów dostarczonych przez InPost wzrosła do 3,3 miliona (grudzień 2008) z 1,8 miliona (styczeń 2008). Konsekwentny rozwój jest naszym najważniejszym celem. Zrobimy wszystko, aby dalej spełniać oczekiwania naszych klientów, jak również inwestorów” – mówi Rafał Brzoska, prezes zarządu InPost.

Firma InPost jest laureatem wielu prestiżowych nagród, które potwierdzają wysoką jakość świadczonych przez spółkę usług. W lutym 2009 roku Prezes spółki – Pan Rafał Brzoska – został uhonorowany tytułem Managera Roku za zasługi w kruszeniu monopolu Poczty Polskiej. InPost wyróżniony został również nagrodą „Tego, co zmienia polski przemysł” za skuteczne przełamywanie monopolu na rynku usług pocztowych.

InPost należy do Grupy Integer.pl, która również została uhonorowana wieloma nagrodami i wyróżnieniami. W ostatnim czasie spółka otrzymała statuetkę Byka i Niedźwiedzia przyznawanej przez Gazetę Giełdy Parkiet w kategorii „Najlepsza inwestycja w spółkę giełdową w 2008 roku”. Integer.pl został nagrodzony także Złotą Nagrodą jako trzykrotny laureat Jakości Roku za nieustanne dążenie do doskonalenia polityki jakościowej firmy.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu