Meble.pl na otwartym forum

Meble.pl, czołowy meblarski portal informacyjny, uruchomił pierwsze w polskim Internecie profesjonalne forum meblarsko-wnętrzarskie i tym samym zaproponował użytkownikom możliwość profesjonalnej wymiany opinii i doświadczeń. Dziesiątki postów z cennymi informacjami codziennie uzupełniają forum meblarskie, czyniąc z tego narzędzia bezcenną platformę informacyjną! Dzięki Forum.Meble.pl odkryjesz swoje wnętrze na nowo!

Jeśli szukasz cennych porad i informacji na temat meblarstwa, aranżacji wnętrz oraz ciekawych rozwiązań związanych z urządzaniem mieszkania, chcesz z pierwszej ręki zasięgnąć opinii o ofercie poszczególnych producentów i dystrybutorów, warto odwiedzić stronę www.Forum.Meble.pl. To właśnie pod tym adresem, czołowy polski portal meblarski – Meble.pl, uruchomił pierwsze w Polsce forum meblarsko-wnętrzarskie.

Misją portalu Meble.pl jest stworzenie szerokiej platformy informacyjno-handlowej, dzięki której użytkownik może dowiedzieć się wszystkiego o  branży meblarskiej. – mówi Regina Czarnik, Wydawca Serwisu Meble.pl  – Możliwość wymiany doświadczeń i opinii, jakie daje forum, doskonale uzupełnia przekrój informacji dostępnych na  portalu Meble.pl.

Portal Meble.pl staje się w ten sposób wielkim forum o wnętrzarstwie, na którym każdy użytkownik znajdzie coś dla siebie. Dziesiątki kategorii tematycznych i możliwość interaktywnej wymiany informacji, to szansa na uzyskanie profesjonalnej porady w obszarze urządzania wszystkich pomieszczeń mieszkania: salonu, łazienki, przedpokoju, kuchni, sypialni i pokojów dla dzieci. Na forum spotkasz profesjonalistów, którzy służą pomocą w kwestiach montażu i renowacji mebli. Poznasz najnowsze trendy w meblarstwie, design, oświetlenie, nowatorskie dekoracje i wiele innych aspektów profesjonalnej aranżacji Twojego mieszkania.

UWAGA! Nagrody dla aktywnych forumowiczów!

Wydawca portalu Meble.pl przygotował liczne niespodzianki dla najaktywniejszych forumowiczów. Już od 1 marca 2009 roku trwa konkurs „Zabierz głos, Zabierz nagrody” w którym za aktywność na Forum.Meble.pl można wygrać wartościowe książki o tematyce meblarsko-wnętrzarskiej, preparaty do pielęgnacji mebli skórzanych oraz niezwykłe gadżety meble.pl – bumerangi! Konkurs potrwa do 31 maja 2009 roku, więcej informacji znajdziesz na www.Forum.Meble.pl

Forum Meble.pl zaprasza do aktywnej wymiany opinii i doświadczeń!

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu